Patchcordy

Další podkategorie Patchcordy

Nejprodávanější produkty

ADEX optický patch cord, LCupc/SCupc, SM 9/125, Duplex, 1m

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na jedné straně a dvěma SC konektory na druhé straně. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka...

146 

bez DPH

177

s DPH

146 

bez DPH

177

s DPH

Zobrazit další nejprodávanější produkty
71 produktů
3 stránky

Položek na stránku:

 
 

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto multimode vlákno a je zakončeno dvěma SC konektory na jedné straně a dvěma ST konektory na druhé straně. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu...

2 797 Kč 

bez DPH

3 384 Kč 

s DPH

Výprodej

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na jedné straně a dvěma SC konektory na druhé straně. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka...

146 Kč 

bez DPH

177 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma SC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 1 m;

146 Kč 

bez DPH

177 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 0,5 m.

146 Kč 

bez DPH

177 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 1m.

153 Kč 

bez DPH

185 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Kabel má délku 2 m.

160 Kč 

bez DPH

194 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 3 m.

167 Kč 

bez DPH

202 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 5 m.

182 Kč 

bez DPH

220 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na jedné straně a dvěma SC konektory na druhé straně. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka...

153 Kč 

bez DPH

185 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na jedné straně a dvěma SC konektory na druhé straně. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka...

138 Kč 

bez DPH

167 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na jedné straně a dvěma SC konektory na druhé straně. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka...

160 Kč 

bez DPH

194 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na jedné straně a dvěma SC konektory na druhé straně. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka...

175 Kč 

bez DPH

212 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma SC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 0,5 m;

138 Kč 

bez DPH

167 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma SC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 2 m;

146 Kč 

bez DPH

177 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma SC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 3 m;

153 Kč 

bez DPH

185 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma SC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 5 m;

167 Kč 

bez DPH

202 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 10m.

218 Kč 

bez DPH

264 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na jedné straně a dvěma SC konektory na druhé straně. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka...

211 Kč 

bez DPH

255 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 15m.

255 Kč 

bez DPH

309 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na jedné straně a dvěma SC konektory na druhé straně. Broušení ferule je v provedení LC/UPC a SC/APC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Hal...

160 Kč 

bez DPH

194 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto multimode vlákno a je zakončeno dvěma SC konektory na jedné straně a dvěma SC konektory na druhé straně. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu...

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto multimode vlákno a je zakončeno dvěma SC konektory na jedné straně a dvěma SC konektory na druhé straně. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu...

138 Kč 

bez DPH

167 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto multimode vlákno a je zakončeno dvěma SC konektory na jedné straně a dvěma SC konektory na druhé straně. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu...

146 Kč 

bez DPH

177 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto multimode vlákno a je zakončeno dvěma SC konektory na jedné straně a dvěma SC konektory na druhé straně. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu...

160 Kč 

bez DPH

194 Kč 

s DPH

Cena

od
do

Dostupnost

Sklad

Status

Parametrický filtr