Kabeláž

Nejprodávanější produkty

KDP optický kabel J/A-DQ(BN)H WBF, 24vl., 09/125, LSOH, CLT, Eca, BE02

Tento univerzální optický kabel je možné použít do vnitřního i venkovního prostředí, je určen především pro uložení do kabelových žlabů, nebo zatažení do instalačních trubek. Má standardní ochranu proti hlodavcům. Optické vlákno je vedené v gelem plněn...

21.00 

bez DPH

25.41

s DPH

21.00 

bez DPH

25.41

s DPH

ADEX optický patch cord, LCupc/LCupc, SM 9/125, Duplex, 15m

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 15m.

253 

bez DPH

306

s DPH

253 

bez DPH

306

s DPH

Zobrazit další nejprodávanější produkty
163 produktů
7 stránek

Položek na stránku:

 
 

Tento univerzální optický kabel je možné použít do vnitřního i venkovního prostředí, je určen především pro uložení do kabelových žlabů, nebo zatažení do instalačních trubek. Má standardní ochranu proti hlodavcům. Optické vlákno je vedené v gelem plněn...

21.00 Kč 

bez DPH

25.41 Kč 

s DPH

Pigtail optického vlákna SC 9/125 SM,1m,0,9mm;

29 Kč 

bez DPH

35 Kč 

s DPH

Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči; Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, předkonektorvaných kabelů, atd. Adapté...

19 Kč 

bez DPH

23 Kč 

s DPH

Adex optická spojka LC/LC duplex - pro singlemode vlákna

28 Kč 

bez DPH

33 Kč 

s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m;

127 Kč 

bez DPH

154 Kč 

s DPH

Doprodej

Kotva pro samonosné optické kabely DROP FFTx G.657A do 3,5 mm Technické informace Průměr kabelu: do 3,5 mm Zatižitelnost: 950N

52 Kč 

bez DPH

63 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 15m.

253 Kč 

bez DPH

306 Kč 

s DPH

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tr...

122 Kč 

bez DPH

148 Kč 

s DPH

Opticord SC-SC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace SC-SC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděč...

84 Kč 

bez DPH

102 Kč 

s DPH

Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-LC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděč...

169 Kč 

bez DPH

205 Kč 

s DPH

Opticord LC-SC - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-SC 50/125µ. Používá se k propojení zařízení uvn...

120 Kč 

bez DPH

145 Kč 

s DPH

Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči; Typ vlákna: MM, 50/125, OM2; Konektory: SC; Broušení: PC; Barva: Žlutá; Armorování: NE; Plášť: LSZH; Délka: 1m; Sekundární ochrana: polotěsná; Skladovací a provozní teplota: -4...

59 Kč 

bez DPH

72 Kč 

s DPH

OPTIX SC Optická spojka MM Duplex

38 Kč 

bez DPH

46 Kč 

s DPH

Univerzální optický kabel Solarix SXKO-CLT-4-OM3-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je možné použít do vnitřního i venkovního prostředí. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, v případě potenciálního vznícení je tedy nízkodýmavý a bezhalogen...

19 Kč 

bez DPH

22 Kč 

s DPH

Ochrana sváru optického vlákna délky 45 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Vyrobeno v EU Vnější průměr pouzdra po smrštění: 2,4 mm +/- 0,2 mm Průměr otvoru pouzdra před smrštěním: 1,4 mm Průměr výztužného drátu: 1 mm Minimální teplota s...

359 Kč 

bez DPH

434 Kč 

s DPH

Masterlan optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2 a jsou zakončena SC ko...

78 Kč 

bez DPH

95 Kč 

s DPH

Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči; Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1; Konektory: LC; Broušení: UPC; Barva: 12 ks rozdílných barev; Armorování: NE; Plášť: LSZH; Délka: 1m; Sekundární ochrana: těsná; Skladovací ...

555 Kč 

bez DPH

672 Kč 

s DPH

Ochrana sváru optického vlákna délky 61 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Vyrobeno v EU Vnější průměr pouzdra po smrštění: 2,4 mm +/- 0,2 mm Průměr otvoru pouzdra před smrštěním: 1,4 mm Průměr výztužného drátu: 1 mm Minimální teplota s...

450 Kč 

bez DPH

545 Kč 

s DPH

Vlastnosti; Délka kabelu: 1 m; Typ konektorů; Konektor 1: LC Male; Konektor 2: LC Male; Záruka: 24 měsíců;

49 Kč 

bez DPH

59 Kč 

s DPH

Doprodej

Držák kotvy/konzole CA1500 s okem, kovový, délka 110 mm, Telenco;

120 Kč 

bez DPH

145 Kč 

s DPH

XtendLan FOT-LC-9-1-9 Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou LC, single mode 9/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru PC. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: singlemode (G.652d) Specifikace vlákna:...

36 Kč 

bez DPH

44 Kč 

s DPH

Pigtail s konektory u.Fl a SMA female, který se obvykle používá pro připojení 3G/LTE antény k miniPCI(e) kartičce. Pigtail je dlouhý 15cm.

61 Kč 

bez DPH

74 Kč 

s DPH

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tr...

155 Kč 

bez DPH

188 Kč 

s DPH

Cena

od
do

Dostupnost

Sklad

Status

Parametrický filtr