Optické sítě

Optické sítě

Nejprodávanější produkty

MikroTik S-31DLC20D

S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

421 

bez DPH

509

s DPH

421 

bez DPH

509

s DPH

KDP optický kabel J/A-DQ(BN)H WBF, 24vl., 09/125, LSOH, CLT, Eca, BE02

Tento univerzální optický kabel je možné použít do vnitřního i venkovního prostředí, je určen především pro uložení do kabelových žlabů, nebo zatažení do instalačních trubek. Má standardní ochranu proti hlodavcům. Optické vlákno je vedené v gelem plněn...

21.00 

bez DPH

25.41

s DPH

21.00 

bez DPH

25.41

s DPH

TP-Link MC220L Transceiver 10/100/1000TX/1000FX

Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC220L PŘEHLED MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC220L, který byl navržen podle standardů IEEE802...

453 

bez DPH

548

s DPH

453 

bez DPH

548

s DPH

TP-Link TL-FC111PB-20 10/100 SM WDM SC 20km POE

TL-FC111PB-20 - Média konvertor 10/100 Mbit/s WDM s 1 portem PoE TL-FC111PB-20 je 10/100Mbit/s média konvertor s výstupem 802.3af PoE, 1 portem 10/100 Mbit/s PoE RJ45 a 1 optickým portem SC 100 Mbit/s, který umí převádět elektrické a optické signály....

700 

bez DPH

847

s DPH

700 

bez DPH

847

s DPH

TP-Link FC111B-20 10/100 SM WDM SC 20km

TP-Link TL-FC111B-20 10/100 Mbps WDM Media Converter. TL-FC111B-20 je převodník médií 100M, poskytující port 100M RJ-45 a port 100M SC vlákno, které mohou převádět mezi elektrickými a optickými signály. Přenos dat na dlouhé vzdálenosti optickým vláknem...

377 

bez DPH

456

s DPH

377 

bez DPH

456

s DPH

Zobrazit další nejprodávanější produkty
237 produktů
10 stránek

Položek na stránku:

 
 

Tento univerzální optický kabel je možné použít do vnitřního i venkovního prostředí, je určen především pro uložení do kabelových žlabů, nebo zatažení do instalačních trubek. Má standardní ochranu proti hlodavcům. Optické vlákno je vedené v gelem plněn...

21.00 Kč 

bez DPH

25.41 Kč 

s DPH

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact). Použité je vlákno G.657A2 které je méně citlivé...

49 Kč 

bez DPH

59 Kč 

s DPH

S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

419 Kč 

bez DPH

509 Kč 

s DPH

Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC220L PŘEHLED MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC220L, který byl navržen podle standardů IEEE802...

451 Kč 

bez DPH

548 Kč 

s DPH

Pigtail optického vlákna SC 9/125 SM,1m,0,9mm;

40 Kč 

bez DPH

48 Kč 

s DPH

TP-Link TL-FC111B-20 10/100 Mbps WDM Media Converter. TL-FC111B-20 je převodník médií 100M, poskytující port 100M RJ-45 a port 100M SC vlákno, které mohou převádět mezi elektrickými a optickými signály. Přenos dat na dlouhé vzdálenosti optickým vláknem...

375 Kč 

bez DPH

456 Kč 

s DPH

TP-Link TL-FC111A-20 10/100 Mbps WDM Media Converter. TL-FC111A-20 je převodník médií 100M, poskytující port 100M RJ-45 a port 100M SC vlákno, které mohou převádět mezi elektrickými a optickými signály. Přenos dat na dlouhé vzdálenosti optickým vláknem...

375 Kč 

bez DPH

456 Kč 

s DPH

Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči; Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, pigtailů, předkonektorvaných kabelů, atd. Adapté...

19 Kč 

bez DPH

23 Kč 

s DPH

WDM BIDI SFP modul určený pro zařízení s SFP portem. Modul má optický 1000BASE BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s jedním LC konektorem. Zařízení využívá vlnové délky TX:1310/RX:1550nm a je určené pro linky o maximální délce 3km. Modul se používá ...

226 Kč 

bez DPH

275 Kč 

s DPH

WDM BIDI SFP modul určený pro zařízení s SFP portem. Modul má optický 1000BASE BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s jedním LC konektorem. Zařízení využívá vlnové délky TX:1550/RX:1310nm a je určené pro linky o maximální délce 3km. Modul se používá ...

226 Kč 

bez DPH

275 Kč 

s DPH

TL-FC111PB-20 - Média konvertor 10/100 Mbit/s WDM s 1 portem PoE TL-FC111PB-20 je 10/100Mbit/s média konvertor s výstupem 802.3af PoE, 1 portem 10/100 Mbit/s PoE RJ45 a 1 optickým portem SC 100 Mbit/s, který umí převádět elektrické a optické signály....

699 Kč 

bez DPH

847 Kč 

s DPH

TL-FC311A-2 - TP-LINK Media konvertor Je výkonný opticko-metalický WDM převodník z RJ45 portu na optické SC rozhraní. Slouží pro přenos dat na dlouhé vzdálenosti optickým vláknem až 2 kilometry. Vysílá data při vlnové délce 1550 nm a přijímá data na ...

552 Kč 

bez DPH

669 Kč 

s DPH

TL-FC311B-2 - TP-LINK Media konvertor Je výkonný opticko-metalický WDM převodník z RJ45 portu na optické SC rozhraní. Slouží pro přenos dat na dlouhé vzdálenosti optickým vláknem až 2 kilometry. Vysílá data při vlnové délce 1310 nm a přijímá data na ...

552 Kč 

bez DPH

669 Kč 

s DPH

Grandstream nabízí širokou škálu fiber modulů. Všechny z nich jsou za provozu připojitelné moduly transceiveru malých rozměrů integrované s vysoce citlivým PIN přijímačem a upravovačem signálu pro aplikace 1,25/10 Gigabit Ethernetu. SFP moduly podporuj...

348 Kč 

bez DPH

423 Kč 

s DPH

TP-Link MC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. * Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. * Podporuje technologii WDM, od...

654 Kč 

bez DPH

793 Kč 

s DPH

Adex optická spojka LC/LC duplex - pro singlemode vlákna

28 Kč 

bez DPH

33 Kč 

s DPH

19" Optická vana 24xSC černá. Hloubka vany: 25cm Váha vany s kazetami: 2,3kg Čelo vany: 200g Obsahuje kazetu: Kazeta pro uchycení optického sváru, včetně dvou hřebínků pro 2x 6 svárů a pevným, neprůhledným víčkem.

658 Kč 

bez DPH

796 Kč 

s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m;

127 Kč 

bez DPH

154 Kč 

s DPH

Doprodej

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 15m.

251 Kč 

bez DPH

304 Kč 

s DPH

Kotva pro samonosné optické kabely DROP FFTx G.657A do 3,5 mm Technické informace Průměr kabelu: do 3,5 mm Zatižitelnost: 950N

52 Kč 

bez DPH

63 Kč 

s DPH

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také...

130 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

Rozměr (V x Š x H) 148x109x44mm; Barva bílá; Hmotnost 134g; Příbal ( 6x stahovací pásek, 4x šroub velký, 4x hmoždínka, 2x šroub malý, 3x ochrana svárů); Materiál PET-G; Možnost vlastního loga firmy;

199 Kč 

bez DPH

241 Kč 

s DPH

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tr...

122 Kč 

bez DPH

148 Kč 

s DPH

Cena

od
do

Dostupnost

Sklad

Status

Parametrický filtr