Kontakty

Rychlý kontakt

E-mail: obchod@pcvcomp.cz

Linka 1: +420 380 420 700

Linka 2: +420 380 420 701

Linka 3: +420 380 420 706

Podpora Grandstream

E-mail: support@grandstream.cz

Linka:   +420 380 420 717

Sídlo

PCV Computers, s.r.o.

Klimentská 1216/46

Praha 1    Nové Město

IČ: 26084121

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ
Jakub Pospíšil
obchodník
+420 380 420 703 pospisil@pcvcomp.cz
Jiří Salcer
obchodník
+420 773 749 014 salcer@pcvcomp.cz
Vladimíra Navrátilová
obchodník
+420 730 874 317 navratilova@pcvcomp.cz
Tereza Kadlecová
obchodník
+420 380 420 706 kadlecova@pcvcomp.cz
Florin Damian
obchodník
+40 767 420 000 damian@pcvcomp.ro
Jan Kořenek
business development manager
+420 607 516 121 korenek@pcvcomp.cz
Servis, Technická podpora
Michal Matějka
vedoucí technického oddělení
+420 380 420 727 matejka@pcvcomp.cz
Martin Čížek
technik
+420 380 420 727 cizek@pcvcomp.cz
Miloslav Melichar
specialista VOIP
+420 380 420 717 melichar@pcvcomp.cz
Michal Pecháček
specialista kamerové systémy
+420 773 749 005 pechacek@pcvcomp.cz
Reklamace
Lucie Žočková
reklamace
+420 380 420 711 zockova@pcvcomp.cz
Jana Bestrejková
reklamace
+420 380 420 713 bestrejkova@pcvcomp.cz
Backoffice
Jaroslava Šimáčková
účetní
+420 380 420 705 simackova@pcvcomp.cz
Marcela Papežíková
marketing
+420 380 420 701 papezikova@pcvcomp.cz
Sklad
Jiří Poklop
vedoucí skladu
+420 380 420 712 poklop@pcvcomp.cz
Josef Tomek
skladník
+420 380 420 712 tomek@pcvcomp.cz
Petr Bergman
skladník
+420 380 420 712 bergman@pcvcomp.cz
Vedení
Jan Duda
jednatel společnosti
+420 380 420 700 duda@pcvcomp.cz
Zdeněk Valdman
obchodní ředitel
+420 380 420 702 valdman@pcvcomp.cz
Napište nám

Jméno a příjmení *

Email *

Telefon

Zpráva *

K provozování našeho webu pcvcomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více info...