GPON

Nejprodávanější produkty

Domácí instalační rozvaděč pro Huawei HG8310M

Rozměr (V x Š x H) 148x109x44mm; Barva bílá; Hmotnost 134g; Příbal ( 6x stahovací pásek, 4x šroub velký, 4x hmoždínka, 2x šroub malý, 3x ochrana svárů); Materiál PET-G; Možnost vlastního loga firmy;

199 

bez DPH

241

s DPH

199 

bez DPH

241

s DPH

Huawei HG8310M GPON ONT ( 1xGPON, 1xGE )

HG8310M je klientská jednotka GPON ONT Huawei pro FTTH sítě. Je vybavena 1 GPON SC/UPC a 1 Gigabit Ethernet portem. Je napájena 12V / 0,5A. Klíčové vlastnosti: • 1x GPON SC/UPC; • 1x Gigabit Ethernet port; • Rozměry: 9 x 8, 2 x 2, 5 cm; • Napájení 12V ...

555 

bez DPH

671

s DPH

555 

bez DPH

671

s DPH

Zobrazit další nejprodávanější produkty
8 produktů
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

Rozměr (V x Š x H) 148x109x44mm; Barva bílá; Hmotnost 134g; Příbal ( 6x stahovací pásek, 4x šroub velký, 4x hmoždínka, 2x šroub malý, 3x ochrana svárů); Materiál PET-G; Možnost vlastního loga firmy;

199 Kč 

bez DPH

241 Kč 

s DPH

HG8310M je klientská jednotka GPON ONT Huawei pro FTTH sítě. Je vybavena 1 GPON SC/UPC a 1 Gigabit Ethernet portem. Je napájena 12V / 0,5A. Klíčové vlastnosti: • 1x GPON SC/UPC; • 1x Gigabit Ethernet port; • Rozměry: 9 x 8, 2 x 2, 5 cm; • Napájení 12V ...

553 Kč 

bez DPH

671 Kč 

s DPH

HG8546M je klientská jednotka GPON ONT od společnosti Huawei určena pro použití v FTTH sítích. Má 1 telefonní port, 1 port Gigabit Ethernet + 3 Fast Ethernet (LAN), USB a GPON třída B+. Zařízení podporuje bezdrátové síťě s protokoly IEEE 802.11b/g/n o ...

836 Kč 

bez DPH

1 013 Kč 

s DPH

Huawei HS8546V je ONT jednotka určená pro použití v síti GPON. Má 4 gigabitové ethernetové porty, 1 port telefonu (POTS) a 2 USB porty. Umožňuje přenos bezdrátové WiFi sítě ve dvou pásmech současně - 2,4 a 5 GHz. Podporuje moderní AC a 2x2 MIMO technol...

1 133 Kč 

bez DPH

1 373 Kč 

s DPH

Huawei Echolive EG8145V5 je klientská jednotka GPON ONT určená pro použití v FTTH sítích. Disponuje 1x telefonním portem, 4x porty Gigabit Ethernet, 1x USB a 1x GPON porty. Zařízení podporuje bezdrátové síťě s protokoly IEEE 802.11a/b/g/n/ac, má dvě 2d...

1 369 Kč 

bez DPH

1 659 Kč 

s DPH

Zdroj pro OLT GPON P1200. Modely AC - NP100-220WPF12M-1 - a DC - NP100-48W12M-1 - lze používat společně ve stejném OLT jako redundantní zdroj.

1 006 Kč 

bez DPH

1 219 Kč 

s DPH

Doprodej

Centrální jednotka TP-Link DeltaStream DS-P7001-08 v provedení Pizza box slouží pro jednoduchou výstavbu GPON sítě pro přenos dat s výrazně nižšími náklady, kdy je speciálně určená pro podnikové přístupové sítě poskytovatelů internetových služeb....

Centrální jednotka TP-Link DeltaStream DS-P7001-04 v provedení Pizza box slouží pro jednoduchou výstavbu GPON sítě pro přenos dat s výrazně nižšími náklady, kdy je speciálně určená pro podnikové přístupové sítě poskytovatelů internetových služeb. ...

 

Cena

od
do

Dostupnost

Sklad

Status

Parametrický filtr