Singlemode

Další podkategorie Singlemode

Nejprodávanější produkty

ADEX optický patch cord, LCupc/LCupc, SM 9/125, Duplex, 15m

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 15m.

251 

bez DPH

304

s DPH

251 

bez DPH

304

s DPH

Zobrazit další nejprodávanější produkty
32 produktů
2 stránky

Položek na stránku:

 
 

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 15m.

251 Kč 

bez DPH

304 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na jedné straně a dvěma SC konektory na druhé straně. Broušení ferule je v provedení LC/UPC a SC/APC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Hal...

158 Kč 

bez DPH

191 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na jedné straně a dvěma SC konektory na druhé straně. Broušení ferule je v provedení LC/UPC a SC/APC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Hal...

172 Kč 

bez DPH

208 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma SC konektory na jedné straně a dvěma ST konektory na druhé straně. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka...

143 Kč 

bez DPH

173 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma SC konektory na jedné straně a dvěma ST konektory na druhé straně. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka...

151 Kč 

bez DPH

183 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma SC konektory na jedné straně a dvěma ST konektory na druhé straně. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka...

165 Kč 

bez DPH

200 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma SC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 10 m;

201 Kč 

bez DPH

243 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na jedné straně a dvěma SC konektory na druhé straně. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka...

243 Kč 

bez DPH

294 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma SC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 15 m;

236 Kč 

bez DPH

286 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma SC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení APC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 2 m;

158 Kč 

bez DPH

191 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Kabel o průměru 2 mm má délku 2 m.

158 Kč 

bez DPH

191 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 0,25 m.

143 Kč 

bez DPH

173 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno jedním LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Kabel o pruměru 2 mm má délku 2 m.

148 Kč 

bez DPH

179 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na jedné straně a dvěma SC konektory na druhé straně. Broušení ferule je v provedení LC/UPC a SC/APC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Hal...

172 Kč 

bez DPH

208 Kč 

s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 1m

113 Kč 

bez DPH

137 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na jedné straně a dvěma SC konektory na druhé straně. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka...

143 Kč 

bez DPH

173 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma SC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 1 m;

143 Kč 

bez DPH

173 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 0,5 m.

143 Kč 

bez DPH

173 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 1m.

151 Kč 

bez DPH

183 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Kabel má délku 2 m.

158 Kč 

bez DPH

191 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 3 m.

165 Kč 

bez DPH

200 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 5 m.

179 Kč 

bez DPH

217 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na jedné straně a dvěma SC konektory na druhé straně. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka...

151 Kč 

bez DPH

183 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto singlemode 9/125 vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na jedné straně a dvěma SC konektory na druhé straně. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka...

136 Kč 

bez DPH

165 Kč 

s DPH

Cena

od
do

Dostupnost

Sklad

Status

Parametrický filtr