LC-LC

Nejprodávanější produkty

ADEX optický patch cord, 50/125 OM2, LC-LC, 2m, duplex

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto multimode vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 2 m.

153 

bez DPH

185

s DPH

153 

bez DPH

185

s DPH

Zobrazit další nejprodávanější produkty
12 produktů
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto multimode vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 2 m.

153 Kč 

bez DPH

185 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto multimode vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 5 m.

175 Kč 

bez DPH

212 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto multimode vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 1 m.

153 Kč 

bez DPH

185 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto multimode vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 2 m.

167 Kč 

bez DPH

202 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto multimode vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 3 m.

182 Kč 

bez DPH

220 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto multimode vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 5 m.

196 Kč 

bez DPH

237 Kč 

s DPH

Adex optický patch cord pro propojení zařízení. Je použíto multimode vlákno a je zakončeno dvěma LC konektory na obou stranách. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Délka kabelu je 10 m.

313 Kč 

bez DPH

379 Kč 

s DPH

Optický patch cord UOC-0.5 od značky UBNT je multimode 50/125 (OM3) s průměrem vlákna 2mm, dlouhý 0,5m a duplexními LC-LC konektory. Patch cord je ideální na propojení aktivních i pasivních optických prvků.

100 Kč 

bez DPH

121 Kč 

s DPH

Optický patch cord UOC-1 od značky UBNT je multimode 50/125 (OM3) s průměrem vlákna 2mm, dlouhý 1m a duplexními LC-LC konektory. Patch cord je ideální na propojení aktivních i pasivních optických prvků.

119 Kč 

bez DPH

144 Kč 

s DPH

Optický patch cord UOC-2 od značky UBNT je multimode 50/125 (OM3) s průměrem vlákna 2mm, dlouhý 2m a duplexními LC-LC konektory. Patch cord je ideální na propojení aktivních i pasivních optických prvků.

143 Kč 

bez DPH

173 Kč 

s DPH

Optický patch cord UOC-3 od značky UBNT je multimode 50/125 (OM3) s průměrem vlákna 2mm, dlouhý 3m a duplexními LC-LC konektory. Patch cord je ideální na propojení aktivních i pasivních optických prvků.

165 Kč 

bez DPH

200 Kč 

s DPH

Optický patch cord UOC-5 od značky UBNT je multimode 50/125 (OM3) s průměrem vlákna 2mm, dlouhý 5m a duplexními LC-LC konektory. Patch cord je ideální na propojení aktivních i pasivních optických prvků.

186 Kč 

bez DPH

225 Kč 

s DPH

 

Cena

od
do

Dostupnost

Sklad

Status

Parametrický filtr