Ubiquiti

Ubiquiti

Nejprodávanější produkty

UBNT LiteBeam LBE-5AC-Gen2, venkovní, 5GHz AC, 2x 23dBi, Gigabit LAN, AirMAX AC

LiteBeam 5AC-Gen2 je 2x2 MIMO klientská stanice ACčkové řady pro pásmo 5GHz s anténním ziskem 23dBi , která doshauje přenosové rychlosti až 867 Mbps . Jednotka je kompatibilní jen s dalšími produkty airMAX AC a je určena pro venkovní použití s nejlepší...

1 447 

bez DPH

1 750

s DPH

1 447 

bez DPH

1 750

s DPH

UBNT PowerBeam 5AC-Gen2, venkovní, 5GHz AC, 2x 25dBi, Gigabit LAN, AirMAX AC

PowerBeam 5ac druhé generace přichází s vylepšeným držákem antény , parabolou se ziskem 25 dBi a vylepšenou ESD ochranou. Využití najde v instalacích, kde je kladen důraz na vysoký výkon, stabilitu a propustnost bezdrátového spoje. Díky směrovým parabo...

2 596 

bez DPH

3 141

s DPH

2 596 

bez DPH

3 141

s DPH

UBNT NanoBeam NBE-5AC-Gen2, venkovní, 5GHz AC, 2x 19dBi, Gigabit LAN, AirMAX AC

NBE-5AC-GEN2 je vylepšená klientská 19dBi stanice ACčkové řady druhé generace, která doshauje velice vysokých přenosových rychlostí a stabilního spojení i v zarušeném prostředí. Jednotka je určena pro venkovní použití. Díky možnému nastavení šířky kaná...

2 154 

bez DPH

2 606

s DPH

2 154 

bez DPH

2 606

s DPH

UBNT PowerBeam M5 (NanoBeam), anténa 300mm, 22dBi

PowerBeam vychází z dřívější velmi úspěšné řady produktů NanoBridge. Nově obsahuje výkonější hardware a chytřejší konstrukci. Konstrukce byla maximálně zjednodušena a instalace v terénu je nyní rychlejší a pohodlnější, pro zajímavost bych zmínil tlačít...

1 712 

bez DPH

2 071

s DPH

1 712 

bez DPH

2 071

s DPH

UBNT Rocket5 AC PRISM Gen2, venkovní, 5GHz AC, airPrism

Jednotky Rocket Prism 5AC druhé generace pokrývají celé 5GHz spektrum a spojují dohromady airMAX ac a airPrism technologie pro maximálný výkon bezdrátového spoje v zarušených oblastech. Navíc má vylepšenou ESD ochranu proti atmosferickým vlivům. Manage...

5 366 

bez DPH

6 492

s DPH

5 366 

bez DPH

6 492

s DPH

Zobrazit další nejprodávanější produkty
250 produktů
11 stránek

Položek na stránku:

 
 

Popis produktuUS-8 je Gigabitový PoE switch od Ubiquiti Networks v desktop provedení s jedním PoE IN a jedním PoE Out portem. Managovatelný switch s 8 gigabit metalickými porty a celkovou propustností 16 Gbps. Jeho největší předností je gigabitový POE...

11 642 Kč 

bez DPH

14 087 Kč 

s DPH

UniFi Switch US-16-XG UniFi Switch US-16-XG je velmi výkonný optický switch vhodný pro výstavbu páteřní 10Gbit sítě. EdgeSwitch ES-16-XG je plně managovatelný switch obsahující 4x 10G ethernetové a 12x SFP+ porty s celkovou propustností 320Gbps. ...

13 263 Kč 

bez DPH

16 050 Kč 

s DPH

Aktuální stav pásma 5GHz (5500-5700MHz) je poměrně znepokujující. Ať už jste ISP či běžný uživatel, téměř každý se potýká se silným rušením v důsledku nedostatku volných kanálů. Tyto kanály jsou narozdíl od pásma 2,4GHz navrženy s dostatečným odstupem ...

1 061 Kč 

bez DPH

1 284 Kč 

s DPH

Aktuální stav pásma 5GHz (5500-5700MHz) je poměrně znepokujující. Ať už jste ISP či běžný uživatel, téměř každý se potýká se silným rušením v důsledku nedostatku volných kanálů. Tyto kanály jsou narozdíl od pásma 2,4GHz navrženy s dostatečným odstupem ...

1 061 Kč 

bez DPH

1 284 Kč 

s DPH

Aktuální stav pásma 5GHz (5500-5700MHz) je poměrně znepokujující. Ať už jste ISP či běžný uživatel, téměř každý se potýká se silným rušením v důsledku nedostatku volných kanálů. Tyto kanály jsou narozdíl od pásma 2,4GHz navrženy s dostatečným odstupem ...

797 Kč 

bez DPH

964 Kč 

s DPH

U-Installer usnadňuje instalaci airMAX a airMAX AC (včetně gen2) zařízení tím, že jej napájí pomocí integrované baterie 24V pasivním PoE a sám Installer se stará o bezdrátovou distribuci přes integrovanou WiFi. Pro dobíjení baterie v U-Installeru slouž...

2 529 Kč 

bez DPH

3 062 Kč 

s DPH

Vnitřní PoE konvertor pro napájení většiny RouterBOARDů nebo zařízení od Ubiquiti s gigabitovým portem. Jedná se o převodník z aktivního napájení označeného jako 802.3af na pasivní PoE 24V/0,5A s maximální zátěží 12W.

443 Kč 

bez DPH

538 Kč 

s DPH

Venkovní PoE konvertor pro napájení většiny RouterBOARDů nebo zařízení od Ubiquiti s gigabitovým portem. Jedná se o převodník z aktivního napájení označeného jako 802.3af na pasivní PoE 24V/0,5A s maximální zátěží 12W.

472 Kč 

bez DPH

573 Kč 

s DPH

UniFi® video kamery G3 a G3 Dome představují novou generaci kamer od Ubiquiti Networks určené pro použití s Unifi Video softwarem. Tyto kamery nabízejí 1080p Full HD rozlišení a jsou určené pro použití ve dne i v noci. Výhodou oproti "UVC-G3" modelu je...

2 850 Kč 

bez DPH

3 450 Kč 

s DPH

 

ISO-BEAM-19 ISO-BEAM-19 je malý odrušovací kryt s límcem určený pro jednotky NanoBeam M5-19, NanoBeam 5AC-19 a NanoBeam M2-13. Tento kryt snižuje nežádoucí interferenční rušení ze zadních a bočních stran. Ochraňuje signál jen v žádoucí oblasti. Odrušo...

266 Kč 

bez DPH

324 Kč 

s DPH

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty....

2 093 Kč 

bez DPH

2 534 Kč 

s DPH

UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km . Moduly jsou kompatibilní se všemi Ub...

3 920 Kč 

bez DPH

4 745 Kč 

s DPH

Stíněná venkovní sektorová jednotka IsoStation přináší vyšší výkon do Vaší sítě díky technologii, která izoluje radiovou komunikaci mezi zařízeními. IS-M5 s modulační rychlostí až 100+ Mbps je složena z hliníkové stíněné části s integrovaným radiem a a...

2 464 Kč 

bez DPH

2 983 Kč 

s DPH

Ubiquiti UniFi AC HD je 802.11ac UAP zařízení. Jedná se o 4x4 MU-MIMO 2,4GHz i 5GHz Acess Point s rychlostí přenosu až 1733+800 Mbps a podporou norem 802.11a/b/g/n/ac/ac-wave2 . Toto UAP je určeno například pro kanceláře, hotely, sklady a díky vysokému...

7 280 Kč 

bez DPH

8 811 Kč 

s DPH

Ubiquiti UniFi AC In-Wall je velmi malé a diskrétní 802.11ac UAP zařízení pro montáž pod omítku. Jedná se o 2x2 MIMO 2,4GHz a 2x2 MIMO 5GHz Acess Point s přenosovou rychlostí až 300 + 867 Mbps a podporou norem 802.11a/b/g/n/ac . UAP-AC-IW je určeno pro...

2 152 Kč 

bez DPH

2 606 Kč 

s DPH

Ubiquiti UniFi AC In-Wall je velmi malé a diskrétní 802.11ac UAP zařízení pro montáž pod omítku. Jedná se o 2x2 MIMO 2,4GHz a 2x2 MIMO 5GHz Acess Point s přenosovou rychlostí až 300 + 867 Mbps a podporou norem 802.11a/b/g/n/ac . UAP-AC-IW je určeno pro...

10 611 Kč 

bez DPH

12 841 Kč 

s DPH

Ubiquiti UniFi AC In-Wall-PRO je velmi malé a diskrétní 802.11ac UAP zařízení pro montáž pod omítku. Jedná se o 3x3 MIMO 2,4GHz a 3x3 MIMO 5GHz Acess Point s přenosovou rychlostí až 450 + 1300 Mbps a podporou norem 802.11a/b/g/n/ac . UAP-AC-IW-PRO je u...

21 007 Kč 

bez DPH

25 420 Kč 

s DPH

Přesná GPS synchronizace Díky použití GPS časování pracují jednotky AifFiber-X současně a vytváří tak rychlý, několikagigabitový P2P spoj. 4x4 MIMO páteřní technologie Rychle a snadno namontujete několik AirFiberX jednotek ke stávajícíim anté...

1 953 Kč 

bez DPH

2 365 Kč 

s DPH

Přesná GPS synchronizace Díky použití GPS časování pracují jednotky AifFiber-X současně a vytváří tak rychlý, několikagigabitový P2P spoj. 8x8 MIMO páteřní technologie Rychle a snadno namontujete několik AirFiberX jednotek ke stávajícíim anté...

2 705 Kč 

bez DPH

3 275 Kč 

s DPH

UF-NANO je kompaktní a zároveň robustně stavěný GPON koncový prvek s LED displejem pro zobrazení aktuální propustnosti / IP adresy a stavu ethernetu a optické linky. Rychlost PON linky je maximálně (Rx/Tx) 2.488 / 1.244Gbps, rychlost ethernetu je 10/10...

1 655 Kč 

bez DPH

2 004 Kč 

s DPH

UFiber OLT nabízí 8 GPON portů a podporuje až 128 klientů na port, celkově až 1024 souběžných klientů s fyzickými linkami do vzdálenosti 20 km. Co se konektorů týče, UF-OLD má kromě 8 GPON portů také dva SFP+ porty s rychlostí 10G, jeden ethernetový po...

36 086 Kč 

bez DPH

43 666 Kč 

s DPH

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům. GPON SFP modul je zakončen SC kone...

1 743 Kč 

bez DPH

2 111 Kč 

s DPH

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balen...

413 Kč 

bez DPH

502 Kč 

s DPH

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. B...

944 Kč 

bez DPH

1 144 Kč 

s DPH

Cena

od
do

Dostupnost

Sklad

Status

Parametrický filtr

K provozování našeho webu pcvcomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...