Kabeláž

Nejprodávanější produkty

UBNT Tough Cable TC-Carrier / Level 2 / SFTP kabel drát venkovní Cat5e/ 24AWG/ 305m

UBNT Tough Cable TC-Carrier cat.5e, 305 m TOUGHCableCARRIER je speciálně designovaný stíněný SFTP kabel kategorie 5e pro extrémní nasazení do nejnáročnějších meteorologických podmínek zásadně eliminující rizika poškození venkovních instalovaných akt...

3 791 

bez DPH

4 587

s DPH

3 791 

bez DPH

4 587

s DPH

UBNT Tough Cable TC-Pro / Level 1/ FTP kabel drát venkovní Cat5e/ 24AWG/ 305m

UBNT Tough Cable TC-Pro cat.5e, 305 m TOUGHCablePRO je speciálně designovaný stíněný FTP kabel kategorie 5e pro extrémní nasazení do nejnáročnějších meteorologických podmínek zásadně eliminující rizika poškození venkovních instalovaných aktivních pr...

2 844 

bez DPH

3 441

s DPH

2 844 

bez DPH

3 441

s DPH

Zobrazit další nejprodávanější produkty
47 produktů
2 stránky

Položek na stránku:

 
 

Ethernetový patch kabel UniFi UC-PATCH-RJ45 v bílé barvě je s délkou 30cm ideální na propojení (nejen) UniFi zařízení v racku v bezprostřední blízkosti. Ultra tenké provedení 3mm. Provedení v bílé, modré a černé barvě. Kabel úspěšně prošel certifikačn...

51 Kč 

bez DPH

62 Kč 

s DPH

Popis produktu Ethernetový patch kabel UniFi UC-PATCH-RJ45 v bílé barvě je s délkou 22cm ideální na propojení (nejen) UniFi zařízení v racku v bezprostřední blízkosti. Ultra tenké provedení 3mm. Provedení v bílé, modré a černé barvě. Kabel úspěšně pr...

44 Kč 

bez DPH

53 Kč 

s DPH

Ethernetový patch kabel UniFi UC-PATCH-RJ45 v modré barvě je s délkou 30cm ideální na propojení (nejen) UniFi zařízení v racku v bezprostřední blízkosti. Ultra tenké provedení 3mm. Provedení v bílé, modré a černé barvě. Kabel úspěšně prošel certifikač...

51 Kč 

bez DPH

62 Kč 

s DPH

Ethernetový patch kabel UniFi UC-PATCH-RJ45 v černé barvě je s délkou 30cm ideální na propojení (nejen) UniFi zařízení v racku v bezprostřední blízkosti. Ultra tenké provedení 3mm. Provedení v bílé, modré a černé barvě. Kabel úspěšně prošel certifikač...

51 Kč 

bez DPH

62 Kč 

s DPH

UDC-1 tento 1m kabel slouží k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti s přenosovou rychlostí až 10 Gbps. Vhodné využití je například pro přenos dat u serverů a v neposlední řadě jeho nízká cena, která je skvělým benefitem. Propojovací SF...

379 Kč 

bez DPH

459 Kč 

s DPH

Popis produktu Pasivní DAC kabel slouží pro přímé propojení dvou SFP+ portů s linkovou rychlostí 10Gb/s. Tento kabel má délku 0,5m, ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření krátkých spojení mezi switchy či routery, kter...

301 Kč 

bez DPH

366 Kč 

s DPH

Popis produktu Pasivní DAC kabel slouží pro přímé propojení dvou SFP+ portů s linkovou rychlostí 10Gb/s. Tento kabel má délku 1m, ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření krátkých spojení mezi switchy či routery, které ...

327 Kč 

bez DPH

398 Kč 

s DPH

Popis produktu Pasivní DAC kabel slouží pro přímé propojení dvou SFP+ portů s linkovou rychlostí 10Gb/s. Tento kabel má délku 3m, ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření krátkých spojení mezi switchy či routery, které ...

438 Kč 

bez DPH

532 Kč 

s DPH

UBNT Tough Cable TC-Pro cat.5e, 305 m TOUGHCablePRO je speciálně designovaný stíněný FTP kabel kategorie 5e pro extrémní nasazení do nejnáročnějších meteorologických podmínek zásadně eliminující rizika poškození venkovních instalovaných aktivních pr...

2 844 Kč 

bez DPH

3 441 Kč 

s DPH

UBNT Tough Cable TC-Carrier cat.5e, 305 m TOUGHCableCARRIER je speciálně designovaný stíněný SFTP kabel kategorie 5e pro extrémní nasazení do nejnáročnějších meteorologických podmínek zásadně eliminující rizika poškození venkovních instalovaných akt...

3 791 Kč 

bez DPH

4 587 Kč 

s DPH

Zařízení TC-GND stínící konektor se zemnícím kabelem a očkem + zemnícím kontaktem je speciálně designovaný pro kabely UBNT TOUGHCablePRO ( TC-L1), TOUGHCableCARRIER (TC-L2), případně pro kabel s průřezem AWG24. Parametry: - Krytí kontaktů zlatem: 50 &m...

15 Kč 

bez DPH

18 Kč 

s DPH

Optický patch cord UOC-1 od značky UBNT je multimode 50/125 (OM3) s průměrem vlákna 2mm, dlouhý 1m a duplexními LC-LC konektory. Patch cord je ideální na propojení aktivních i pasivních optických prvků.

117 Kč 

bez DPH

142 Kč 

s DPH

UBNT TOUGH Cable konektor je speciálně designovaný STP konektor pro kabely UBNT TOUGHCablePRO (TC-L1), TOUGHCableCARRIER (TC-L2), nebo jiné kabely s průřezem AWG24. Jak správně krimpovat konektory, naleznete zde .

12 Kč 

bez DPH

14 Kč 

s DPH

UDC-2 tento 2m kabel slouží k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti s přenosovou rychlostí až 10 Gbps. Vhodné využití je například pro přenos dat u serverů a v neposlední řadě jeho nízká cena, která je skvělým benefitem. Propojovací SF...

475 Kč 

bez DPH

575 Kč 

s DPH

PC-12 je dvoužilový venkovní napájecí kabel, který je velice odolný a hodí se tak do každého počasí a to vše díky UV stabilnímu a ohnivzdornému materiálu. Kabel je vhodný pro napájení venkovních jednotek, doporučuje se například pro napájení EdgePoint ...

13 945 Kč 

bez DPH

16 873 Kč 

s DPH

Popis produktu Ethernetový patch kabel UniFi UC-PATCH-RJ45 v modré barvě je s délkou 22cm ideální na propojení (nejen) UniFi zařízení v racku v bezprostřední blízkosti. Ultra tenké provedení 3mm. Provedení v bílé, modré a černé barvě Kabel úspěšně pro...

44 Kč 

bez DPH

53 Kč 

s DPH

Jednotka UC-DAC-SFP+ je pasivní propojovací DAC kabel značky Ubiquiti Networks. Kabel je určen k propojení SFP/SFP+ zařízení, kdy maximální propustnost činí 10Gbps. Barva: bílá. Specifikace: - Délka: 0,5 m; - SFP, SFP+; - Provozní teplota: 0 °C až ...

325 Kč 

bez DPH

393 Kč 

s DPH

Ethernetový patch kabel UniFi UC-PATCH-RJ45 v bílé barvě je s délkou 2m ideální na propojení (nejen) UniFi zařízení v racku. Ultra tenké provedení 3mm. Provedení v bílé, modré a černé barvě. Kabel úspěšně prošel certifikačním měřením TIA-568-B.2 Cat6 ...

77 Kč 

bez DPH

93 Kč 

s DPH

Ethernetový patch kabel UniFi UC-PATCH-RJ45 v bílé barvě je s délkou 3m ideální na propojení (nejen) UniFi zařízení v racku. Ultra tenké provedení 3mm. Provedení v bílé, modré a černé barvě. Kabel úspěšně prošel certifikačním měřením TIA-568-B.2 Cat6 ...

91 Kč 

bez DPH

110 Kč 

s DPH

Ethernetový patch kabel UniFi UC-PATCH-RJ45 v bílé barvě je s délkou 8m ideální na propojení (nejen) UniFi zařízení v racku. Ultra tenké provedení 3mm. Provedení v bílé, modré a černé barvě. Kabel úspěšně prošel certifikačním měřením TIA-568-B.2 Cat6 ...

164 Kč 

bez DPH

198 Kč 

s DPH

Ethernetový patch kabel UniFi UC-PATCH-RJ45 v modré barvě je s délkou 1m ideální na propojení (nejen) UniFi zařízení v racku. Ultra tenké provedení 3mm. Kabel úspěšně prošel certifikačním měřením TIA-568-B.2 Cat6 Channel test na měřáku Fluke. Technic...

59 Kč 

bez DPH

72 Kč 

s DPH

Ethernetový patch kabel UniFi UC-PATCH-RJ45 v černé barvě je s délkou 2m ideální na propojení (nejen) UniFi zařízení v racku. Ultra tenké provedení 3mm. Kabel úspěšně prošel certifikačním měřením TIA-568-B.2 Cat6 Channel test na měřáku Fluke. Technic...

77 Kč 

bez DPH

93 Kč 

s DPH

Ethernetový patch kabel UniFi UC-PATCH-RJ45 v černé barvě je s délkou 3m ideální na propojení (nejen) UniFi zařízení v racku. Ultra tenké provedení 3mm. Kabel úspěšně prošel certifikačním měřením TIA-568-B.2 Cat6 Channel test na měřáku Fluke. Technic...

91 Kč 

bez DPH

110 Kč 

s DPH

Ethernetový patch kabel UniFi UC-PATCH-RJ45 v modré barvě je s délkou 2m ideální na propojení (nejen) UniFi zařízení v racku. Ultra tenké provedení 3mm. Provedení v bílé, modré a černé barvě. Kabel úspěšně prošel certifikačním měřením TIA-568-B.2 Cat6...

77 Kč 

bez DPH

93 Kč 

s DPH

Cena

od
do

Dostupnost

Sklad

Status

Parametrický filtr