Yealink MVC640 Video Microsoft Teams Rooms systém
 

Yealink MVC640 Video Microsoft Teams Rooms systém

Yealink MVC640 je nativní a snadno použitelné řešení pro videokonference speciálně navržené pro Microsoft Teams rooms. MVC 640 obsahuje nativní uživatelské rozhraní šité na míru Microsoft Teams, které se snadno ovládá s téměř nulovou nutností učení, st...Více info

Kód
PV394048
Part No.
MVC640-C3-050
Výrobce
Yealink
Záruka
24 Měsíce
Dostupnost
Koncová cena bez DPH + RP
90 804 Kč + 10.00 Kč
Vaše cena bez DPH a poplatků
90 804 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
109 885 Kč

  Základní informace

  Yealink MVC640 je nativní a snadno použitelné řešení pro videokonference speciálně navržené pro Microsoft Teams rooms.  MVC 640 obsahuje nativní uživatelské rozhraní šité na míru Microsoft Teams, které se snadno ovládá s téměř nulovou nutností učení, stačí vejít do zasedací místnosti a zahájit naplánovanou schůzku v Teams nebo Skype for Business jediným dotykem. Podle jedinečných vlastností videokonferenční místnosti je speciálně vyroben vysoce výkonné mini-PC. Při návrhu mini-PC byla brána v úvahu jak estetika, tak i praktičnost, plně integruje management kabelů a poskytuje flexibilní a spolehlivé řešení nasazení pro jakoukoli zasedací místnost. Yealink MVC640 obsahuje speakerphone MSpeech a 4K UVC84 USB PTZ kameru s 12x optickým zoomem pro splnění požadavků střední zasedacích místnosti.

  Klíčové vlastnosti:
  Nativní uživatelské rozhraní Microsoft Teams umožňuje připojení ke schůzce jedním dotykem. Dotykový panel MTouch II, navržený s myšlenkou multifunkčního all-in-one řešení, umožňuje snadno ovládat hovory a kameru, sdílet obsah počítače a další funkce. Zároveň má MTouch vestavěný Human Motion Sensor, který dokáže automaticky probudit konferenční systém a okamžitě zahájit konferenci.

  Kamera UVC84 umožňuje automatické rámování všech účastníků schůzky, uvolní vám ruce a umožní vám soustředit se na samotnou schůzku. S Yealink plug-inem pro ovládání kamery a podporou předvoleb nastavení kamery, lze mechanické otáčení, naklánění a přibližování snadno provádět tiše v jednom kroku. UVC84 kamera je vybavena 12x optickým zoomem, podporuje 4K rozlišení videohovorů, díky nimž je možné jasně zachytit každého v zasedací místnosti. Ve spolupráci s MSpeech může MVC640 poskytovat funkci rozpoznávání hlasu v aplikaci Teams rooms, včetně transkripce hlasu, real-time překladu a hlasového asistenta Cortana.
  MVC640 umožňuje real time sdílení obsahu z počítače, díky vysokému rozlišení 1080P / 30 snímků poskytuje uživatelům lepší zážitek ze sdílení obsahu jedním kliknutím. Kromě kabelové sdílení obsahu připojením k portu USB-C nebo HDMI, lze použít bezdrátové sdílení s použitím WPP20 (není součástí balení).
  S portem VCH je MCore speciálně navržen pro videokonferenční místnosti, jejichž nasazení lze snadno rozšířit. Jeho all-in-one design s managementem kabelů zároveň zajišťuje stabilitu drátového spojení a lze dosáhnout nejvhodnějšího nasazení podle dispozice zasedací místnosti. Jediný kabel CAT5e zcela stačí k propojení TV části s částí konferenčního stolu, k dokončení přenosu dat a napájení, není potřeba žádný další napájecí zdroj ani prodlužovací kabel, což nejen zjednodušuje nasazení, ale také efektivně snižuje náklady na nasazení.

  Toto řešení podporuje Yealink Device Management Platform/Cloud službu, můžete na této platformě na dálku bezchybně spravovat, monitorovat, konfigurovat, aktualizovat a diagnostikovat všechna periferní Yealink audio a video zařízení.

  Obsah balení MVC640 Microsoft Teams Rooms pro středně velké až velké místnosti:
  UVC84 12X optická USB PTZ 4K kamera, dálkové ovládání VCR20, napájecí adaptér, nástěnný držák a kabely
  Yealink MCore Pro kit (s mini-PC MCore Pro a MTouch II), napájecí adaptér, kabely a nástěnný držák
  MSpeech AI meeting audio Počítač mini-PC s předinstalovaným operačním systémem Windows 10 IoT Enterprise a licencí, aplikací Microsoft Teams Rooms a také Yealink Camera Control Plug-inem

   


  Produkt manažer:

  Michaela Koryčanská,  korycanska@pcvcomp.cz

  Zařazení produktu

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář

  Video

  Související dokumenty

  Krátký instalační návod
  Yealink_MVC640_QSG_CZ.pdf