Single-Mode

Nejprodávanější produkty

MikroTik S-31DLC20D

S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

419 

bez DPH

507

s DPH

419 

bez DPH

507

s DPH

Zobrazit další nejprodávanější produkty
35 produktů
2 stránky

Položek na stránku:

 
 

S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

417 Kč 

bez DPH

507 Kč 

s DPH

WDM BIDI SFP modul určený pro zařízení s SFP portem. Modul má optický 1000BASE BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s jedním LC konektorem. Zařízení využívá vlnové délky TX:1310/RX:1550nm a je určené pro linky o maximální délce 3km. Modul se používá ...

227 Kč 

bez DPH

276 Kč 

s DPH

WDM BIDI SFP modul určený pro zařízení s SFP portem. Modul má optický 1000BASE BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s jedním LC konektorem. Zařízení využívá vlnové délky TX:1550/RX:1310nm a je určené pro linky o maximální délce 3km. Modul se používá ...

227 Kč 

bez DPH

276 Kč 

s DPH

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také...

130 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

UF-SM-10G-S je sada single mode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ub...

3 601 Kč 

bez DPH

4 357 Kč 

s DPH

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje.

1 274 Kč 

bez DPH

1 543 Kč 

s DPH

MikroTik SFP+ modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10Gbit Pár obousměrných SFP+ 10G modulů pracujících s data rate až 10,3Gbps na vzdálenost až 10km. Součástí dodávky 1ks S+23LC10D modulu a 1ks S+32LC10D modulu. Kompatibilitní s RB2011LS, RB2011LS-IN, RB...

6 339 Kč 

bez DPH

7 672 Kč 

s DPH

ADEX OSP1250-3120 optický modul určený pro zařízení s SFP portem. Modul má optický 1000BASE BX port pro Single-mode vlákno 9/125um se dvěma LC konekty (duplex). Zařízení využívá vlnové délky 1310nm a je určené pro linky o maximální délce 20km. Provozní...

1 065 Kč 

bez DPH

1 290 Kč 

s DPH

WDM BIDI SFP modul určený pro zařízení s SFP portem. Modul má optický 1000BASE BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s jedním LC konektorem. Zařízení využívá vlnové délky TX:1310/RX:1550nm a je určené pro linky o maximální délce 3km. Modul se používá ...

415 Kč 

bez DPH

504 Kč 

s DPH

WDM BIDI SFP modul určený pro zařízení s SFP portem. Modul má optický 1000BASE BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s jedním LC konektorem. Zařízení využívá vlnové délky TX:1550/RX:1310nm a je určené pro linky o maximální délce 3km. Modul se používá ...

415 Kč 

bez DPH

504 Kč 

s DPH

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je pro...

421 Kč 

bez DPH

511 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SM321B podporuje nejnovější standard 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, kdy jedna různá vlnová délka prochází oběma směry. Pomocí směrovačů, přepínačů, média konvertorů TP-LINK můžete prodloužit dosah sítě až na 20 km...

457 Kč 

bez DPH

555 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SM321A podporuje nejnovější standard 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, kdy jedna různá vlnová délka prochází oběma směry. Pomocí směrovačů, přepínačů, média konvertorů TP-LINK můžete prodloužit dosah sítě až na 20 km...

529 Kč 

bez DPH

642 Kč 

s DPH

ADEX OSP1250-3120 optický modul určený pro zařízení s SFP portem. Modul má optický 1000BASE BX port pro Single-mode vlákno 9/125um se dvěma LC konekty (duplex). Zařízení využívá vlnové délky 1310nm a je určené pro linky o maximální délce 20km. Provozní...

368 Kč 

bez DPH

447 Kč 

s DPH

WDM SFP(Mini GBIC) modul určený pro zařízení s SFP portem.. Modul má optický 1000BASE BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s jedním LC konektorem. Zařízení využívá vlnové délky 1550/1310nm a je určené pro linky o maximální délce 20km. Modul se použív...

756 Kč 

bez DPH

917 Kč 

s DPH

WDM SFP(Mini GBIC) modul určený pro zařízení s SFP portem. Modul má optický 1000BASE BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s jedním LC konektorem. Zařízení využívá vlnové délky 1310/1550nm a je určené pro linky o maximální délce 20km. Modul se používá...

486 Kč 

bez DPH

590 Kč 

s DPH

Gigabitové SFP single mode moduly zakončeny jedním LC konektorem na každé straně SFP modulu. SFP modul je vhodný pro spojení až na 80 km. Vlnová délka produktu činí 1 490 / 1 550 nm a 1 550 / 1 490 nm. Typ přenosu je WDM. SFP se prodávají jako pár.

1 612 Kč 

bez DPH

1 952 Kč 

s DPH

Gigabitový SFP single mode modul se dvěma LC konektory, plně kompatibilní se všemi výrobky Mikrotik. Kompatibilitu u jiných výrobků poznáme označením "cisco compatibile". SFP modul je vhodný pro spojení až na 80 km. Vlnová délka produktu činí 1 550 nm....

651 Kč 

bez DPH

790 Kč 

s DPH

S-C47DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1470nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? Zvýšit efektivitu stávajících optických tras Škálovatelnost a snadnou inst...

624 Kč 

bez DPH

757 Kč 

s DPH

S-C51DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1510nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? Zvýšit efektivitu stávajících optických tras Škálovatelnost a snadnou insta...

624 Kč 

bez DPH

757 Kč 

s DPH

S-C53DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1530nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? Zvýšit efektivitu stávajících optických tras Škálovatelnost a snadnou insta...

624 Kč 

bez DPH

757 Kč 

s DPH

S-C55DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1550nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? Zvýšit efektivitu stávajících optických tras Škálovatelnost a snadnou insta...

624 Kč 

bez DPH

757 Kč 

s DPH

S-C57DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1570nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? Zvýšit efektivitu stávajících optických tras Škálovatelnost a snadnou insta...

624 Kč 

bez DPH

757 Kč 

s DPH

S-C59DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1590nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? Zvýšit efektivitu stávajících optických tras Škálovatelnost a snadnou insta...

624 Kč 

bez DPH

757 Kč 

s DPH

Cena

od
do

Dostupnost

Sklad

Status

Parametrický filtr