Optika

Nejprodávanější produkty

MikroTik SFP+ XS+31DLC10D

Singlemode XS+31LC10D je nástupcem modulu 10G SFP+. Jednotka disponuje podporou 25G SFP28 a je ideální pro připojení CCR2004-1G-12S+2XS a další multiportová zařízení. Důležité informace: - Konektor: Duální LC UPC; - Rychlost přenosu dat: 1G / 10G / 25G...

2 444 

bez DPH

2 957

s DPH

2 444 

bez DPH

2 957

s DPH

MikroTik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit

MikroTik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit OVERVIEW S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M copper module, compatible with most Gigabit SFP ports available on various networking devices. Shipped with CCR1016-12S-1S+, by popular demand is now also avai...

491 

bez DPH

594

s DPH

491 

bez DPH

594

s DPH

Zobrazit další nejprodávanější produkty
17 produktů
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

392 Kč 

bez DPH

476 Kč 

s DPH

MikroTik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit OVERVIEW S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M copper module, compatible with most Gigabit SFP ports available on various networking devices. Shipped with CCR1016-12S-1S+, by popular demand is now also avai...

489 Kč 

bez DPH

594 Kč 

s DPH

Singlemode XS+31LC10D je nástupcem modulu 10G SFP+. Jednotka disponuje podporou 25G SFP28 a je ideální pro připojení CCR2004-1G-12S+2XS a další multiportová zařízení. Důležité informace: - Konektor: Duální LC UPC; - Rychlost přenosu dat: 1G / 10G / 25G...

2 442 Kč 

bez DPH

2 957 Kč 

s DPH

XS+DA0001 je nový kabel značky MikroTik s podporou standardů SFP 1G, SFP+ 10 G a nově také 25G SFP28. Délka kabelu 1 m.

489 Kč 

bez DPH

592 Kč 

s DPH

XS+DA003 je nový kabel značky MikroTik s podporou standardů SFP 1G, SFP+ 10G a nově také 25G SFP28. Délka kabelu: 3 m.

660 Kč 

bez DPH

799 Kč 

s DPH

MikroTik Média konvertor Optika/Metalika RBFTC11; PŘEHLED; RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-FX na metalické vedení 1000Base-TX. Jeho výhodou je vodotěsné provedení pro venkovní instalace, dodává se i s ...

660 Kč 

bez DPH

800 Kč 

s DPH

Metalický RJ45 modul podporující 10MB/100MB/1GB/10GB rychlosti po UTP/FTP kabeláži pro použití s aktivními prvky disponujícími SFP+ porty. Technické specifikace: prvek založen na Marvell 88X3310P; spotřeba max 2.4 W (10GBASE-T, 30 m link); použitelný d...

1 099 Kč 

bez DPH

1 332 Kč 

s DPH

Stohovací kabel o délce 1m. Samozřejmostí kabelu je integrovaný modul QSFP+. Další informace: - Typ konektoru: QSFP+; - Délka kabelu: 1m; - Operační teplota: od 0 °C do + 70 °C; - Maximální rychlost přenosu dat: 40 Gbps; - AWG drát: 30 AWG; - Materiál:...

489 Kč 

bez DPH

594 Kč 

s DPH

Propojovací kabel, který slouží k propojení čtyř zařízení s SFP+ k jednomu rozhraní QSFP+ o délce 3 m. Základní informace: - Rychlost SFP modulu: 40 Gbps; - Konektor 1: 1x QSFP+; - Konektor 2: 4x SFP+; - Provozní teplota: 0 °C až + 70 °C; - Pře...

978 Kč 

bez DPH

1 185 Kč 

s DPH

MikroTik SFP+ modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10Gbit Pár obousměrných SFP+ 10G modulů pracujících s data rate až 10,3Gbps na vzdálenost až 10km. Součástí dodávky 1ks S+23LC10D modulu a 1ks S+32LC10D modulu. Kompatibilitní s RB2011LS, RB2011LS-IN, RB...

5 957 Kč 

bez DPH

7 210 Kč 

s DPH

Gigabitové SFP single mode moduly zakončeny jedním LC konektorem na každé straně SFP modulu. SFP modul je vhodný pro spojení až na 80 km. Vlnová délka produktu činí 1 490 / 1 550 nm a 1 550 / 1 490 nm. Typ přenosu je WDM. SFP se prodávají jako pár.

1 514 Kč 

bez DPH

1 834 Kč 

s DPH

Gigabitový SFP single mode modul se dvěma LC konektory, plně kompatibilní se všemi výrobky Mikrotik. Kompatibilitu u jiných výrobků poznáme označením "cisco compatibile". SFP modul je vhodný pro spojení až na 80 km. Vlnová délka produktu činí 1 550 nm....

611 Kč 

bez DPH

741 Kč 

s DPH

S+AO0005 je optický kabel, díky kterému lze propojit dvě jednotky s porty SFP/SFP+ na velmi krátkou vzdálenost, například dvě zařízení vedle sebe nebo uvnitř jednoho rozvaděče. Kabel je kompatibilní se všemi produkty značky Mikrotik, které mají SFP a S...

855 Kč 

bez DPH

1 036 Kč 

s DPH

QSFP+ je optický modul, který nabízí 4 nezávislé plně duplexní kanály s rychlostí až 10 Gbps na kanál a celkovou šířku pásma 40 Gb/s. Tento modul poskytuje spojení přes 100 m na OM3 MMF (Multimode Fiber) a 150 m na OM4 MMF. Zařízení má vestavěné digitá...

978 Kč 

bez DPH

1 185 Kč 

s DPH

S-85DLC05D je multimode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

293 Kč 

bez DPH

356 Kč 

s DPH

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje.

1 197 Kč 

bez DPH

1 450 Kč 

s DPH

S+85DLC03D je 10G SFP+ multimode transceiver s dvěma LC konektory , 850nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 300m .

978 Kč 

bez DPH

1 185 Kč 

s DPH

 

Cena

od
do

Dostupnost

Sklad

Status

Parametrický filtr

K provozování našeho webu pcvcomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více info...