Mikrotik, G1394-0350WNA
Mikrotik, G1394-0350WNA
Kód
PV428371
Part No.
G1394-0350WNA
Výrobce
MikroTik
Záruka
24 Měsíce
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
    Základní informace
    Technické parametry:
    • Produktový kód: G1394-0350WNA
    • Vstupní napětí (AC): 100–240 V ~ 50–60 Hz, max. 8 A
    • Výstupní napětí: +12 V / 27,5 A, +5VSB / 4 A
    • Maximální výstupní výkon: 350 W
    • Rozměry: 40 × 50,5 × 220 mm