Zdroj Zalman ZM600-TXII MegaMax 600W, 80 PLUS Standard 230V EU, ATX12V 2.3, aPFC 98%, 12cm fan, ErP
Výkon: 600 W Formát: ATX 12V v2.31 Ventilátor: Hydro-Dynamic Bearing, 2.300 RPM, 120 mm PFC: Active PFC 98% Účinnost: 86% @ 220VAC MTBF: 100 000 hodin Ochrany: OPP / OVP / UVP / SCP Kabelové připojení: Základní deska ATX 20+4pin CPU 8pin (4+4) PCI-E 8...Více info
Kód
PV289002
Part No.
ZM600-TXII
Výrobce
Zalman
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
    Základní informace
    Výkon: 600 W Formát: ATX 12V v2.31 Ventilátor: Hydro-Dynamic Bearing, 2.300 RPM, 120 mm PFC: Active PFC 98% Účinnost: 86% @ 220VAC MTBF: 100 000 hodin Ochrany: OPP / OVP / UVP / SCP Kabelové připojení: Základní deska ATX 20+4pin CPU 8pin (4+4) PCI-E 8pin (6+2) 2× Molex HDD (IDE) 4× + 1×FDD SATA 6× Rozměry: Šířka 150 mm Výška 86 mm Hloubka 140 mm Hmotnost 1,68 kg Záruka 3 roky.