Zalman zdroj ZM650-GVII GigaMax 650W/ ATX / akt. PFC / 120mm ventilátor / 80PLUS Bronze
ZALMAN GigaMax ZM650-GVII 650 W; Napájecí zdroj o výkonu 650 W je osazen tichým a pritom výkonným 120 mm ventilátorem. Úcinnost zdroje je až 89 %, splnuje certifikaci 80PLUS Bronze. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Výkon: 650 W; Velikost ventilátoru: 120 mm; Cer...Více info
Kód
PV282801
Part No.
ZM650-GVII
Výrobce
Zalman
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
    Základní informace
    ZALMAN GigaMax ZM650-GVII 650 W – zdroj pro pracovní nebo multimediální PC
    Napájecí zdroj ZALMAN GigaMax ZM650-GVII 650 W, který se postará o spolehlivý chod vaší PC sestavy. Je navržen jak pro stabilitu, tak pro dostatečnou energetickou rezervu. Tento model disponuje výkonem 650 W, díky čemuž je vhodný pro středně výkonné a výkonnější desktopy s dedikovanou grafickou kartou a vícejádrovým procesorem.
    napájecí zdroj ZALMAN GigaMax ZM650-GVII 650 W
    Uplatní se v multimediálních centrech, herních sestavách střední třídy a pracovních sestavách zaměřených na náročnější úlohy, jako je střih videa, editace, tvorba multimediálního obsahu, multitasking apod. Navíc díky energetické rezervě je ideální i pro pozdější upgrade a stabilní napájení i pod vyšší a dlouhotrvající zátěží. Zabudovaný 120mm ventilátor zajistí tichý chod i efektivní odvod tepla. Certifikace 80PLUS Bronze zajišťuje vysokou účinnost zdroje dosahující až 89 %.
    certifikaci 80PLUS Bronze
    ZALMAN GigaMax ZM650-GVII 650 W
    Napájecí zdroj o výkonu 650 W je osazen tichým a přitom výkonným 120 mm ventilátorem. Účinnost zdroje je až 89 %, splňuje certifikaci 80PLUS Bronze.
    ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
    Výkon: 650 W
    Velikost ventilátoru: 120 mm
    Certifikace: 80PLUS Bronze
    Napájecí konektory: 1 x ATX 20+4pin, 1 x EPS 4+4pin, 2 x PCIe 6+2-pin, 5 x SATA, 3 x molex, 1 x floppy
    Rozměry: 150 x 140 x 86 mm