Yealink VCM36-W, bezdrátový mikrofon

Novinka

Yealink VCM36-W, bezdrátový mikrofon

VCM36-W je nově navržený bezdrátový videokonferenční mikrofon. Díky vestavěnému poli 3 mikrofonů a algoritmu vyvinutému společností Yealink má VCM36-W dosah snímání hlasu 6 m a 360°, díky čemuž poskytuje vysokou kvalitu zvuku při konferenčních hovo...Více info

Kód
PV413520
Part No.
VCM36-W Package
Výrobce
Yealink
Záruka
24 Měsíce
Dostupnost
Koncová cena bez DPH + RP
7 403 Kč + 4.20 Kč
Vaše cena bez DPH a poplatků
7 403 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
8 963 Kč

  Základní informace

  VCM36-W je nově navržený bezdrátový videokonferenční mikrofon. Díky vestavěnému poli 3 mikrofonů a algoritmu vyvinutému společností Yealink má VCM36-W dosah snímání hlasu 6 m a 360°, díky čemuž poskytuje vysokou kvalitu zvuku při konferenčních hovorech.

  Model VCM36-W využívá bezdrátový přenos a můžete jej používat okamžitě pouze po jednom spárování, čímž se vyhnete zdlouhavému procesu zavádění a instalace. Bezdrátové dvojité šifrování dokáže ochránit vše, co řeknete. VCM36-W využívá bezdrátový přenos, vysoce kvalitní technologii potlačení ozvěny a technologii Yealink Noise Proof, která dokáže účinně odfiltrovat okolní hluk v rozsahu 90 decibelů a zachovat křišťálově čistý zvuk.

  Jeho vysoce kvalitní technologie snímání zvuku a rozsáhlé pokrytí konferenčních místností umožňují dosáhnout plnohodnotného zvuku s vysokou věrností v rozsáhlém prostoru, což vám umožní sledovat stav každého konferenčního místa a snadněji řídit konferenci.

  VCM36-W může pracovat se systémem VCS nebo kamerou Yealink UVC v rámci různých scén zasedacích místností, což snižuje náklady na instalaci.


  Produkt manažer:

  Michaela Koryčanská,  korycanska@pcvcomp.cz

  Zařazení produktu

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář