Yealink UH37 Mono náhlavní souprava na jedno ucho s USB konektorem

Novinka

Yealink UH37 Mono náhlavní souprava na jedno ucho s USB konektorem

Yealink UH37 Mono je profesionální drátová náhlavní souprava USB. Získáte mimořádný zvukový zážitek pro hovory a hudbu díky 35 mm reproduktoru a vynikajícímu stereo zvuku. Technologie redukce šumu a dva mikrofony vám umožní mít čistější hovory a pěnové...Více info

Kód
PV393551
Part No.
UH37MonoUC
Výrobce
Yealink
Záruka
24 Měsíce
Dostupnost
Koncová cena bez DPH + RP
1 564 Kč + 1.00 Kč
Vaše cena bez DPH a poplatků
1 564 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
1 894 Kč

  Základní informace

  Yealink UH37 Mono je profesionální drátová náhlavní souprava USB. Získáte mimořádný zvukový zážitek pro hovory a hudbu díky 35 mm reproduktoru a vynikajícímu stereo zvuku. Technologie redukce šumu a dva mikrofony vám umožní mít čistější hovory a pěnové oválné ušní polštářky izolující okolní hluk, poskytují skvělé pasivní potlačení hluku. Náhlavní souprava je ultralehká a extrémně pohodlná, s k pokožce šetrnou koženou čelenkou a náušníky pro celodenní pohodlí. Ať už pracujete doma nebo v kanceláři, UH37 vám umožní soustředit se na práci a zlepšit produktivitu. Dokáže bezproblémově spolupracovat s hlavními UC platformami a nativně integrovat do Yealink IP telefonů.

  Hlavní parametry:
  Technologie potlačení hluku se dvěma mikrofony a technologie Acoustic Shield dokážou inteligentně odstínit hluk a zachytit a poslat jen hlas uživatele. Pomáhá zlepšit srozumitelnost a kvalitu hovoru a přináší maximální zážitek z hovorů.
  UH37 s 35 mm velkým reproduktorem podporuje dynamický EQ pro automatické přepínání režimu hovoru nebo hudby. Můžete si vychutnat čistou a přirozenou kvalitu zvuku v režimu hovoru, prostorný a detailní zvuk v režimu hudby. Nový design náušníků a oválná paměťová pěna izolují okolní hluk, přinášejí vynikající pasivní redukci hluku a vytvářejí ten nejlepší zážitek z poslechu.

  UH37 váží asi o 15 % méně než předchozí generace USB sluchátek. UH37 je dobře stavěný s robustním designem vyrobeným z vysoce kvalitního plastu vyztuženého kovovým rámem. Materiál šetrný k pokožce, měkká paměťová pěna a ergonomický design přiléhající k uchu vám přináší pohodlný celodenní zážitek.
  Kontrolka BusyLight se automaticky rozsvítí červeně, když telefonujete, aby se snížilo vnější rušení a zlepšila se efektivita práce. Můžete také ručně zapnout BusyLight, abyste přímo indikovali svůj pracovní stav a blokovali vnější rušivé vlivy.


  Produkt manažer:

  Michaela Koryčanská,  korycanska@pcvcomp.cz

  Technické parametry

  Náhlavní souprava Na jedno ucho, Drátová, USB konektor
  Náhlavní souprava konektor USB konektor
  Typ příslušenství Náhlavní soupravy

  Zařazení produktu

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář

  Související dokumenty