Produkt je možno objednat jen jako součást konfigurace

Yealink RoomPanel Teams

Yealink RoomPanel pro Teams room je profesionální multifunkční zařízení pro plánování rozvrhu místnosti s 8 palcovou dotykovou obrazovkou, operáčním systémem Android 9.0, full-RGB LED, dvěma mikrofony a reproduktory. Panel all-in-one zobrazuje nejen st...Více info

Kód
PV394126
Part No.
RoomPanel-Teams
Výrobce
Yealink
Záruka
24 Měsíce

  Základní informace

  Yealink RoomPanel pro Teams room je profesionální multifunkční zařízení pro plánování rozvrhu místnosti s 8 palcovou dotykovou obrazovkou, operáčním systémem Android 9.0, full-RGB LED, dvěma mikrofony a reproduktory. Panel all-in-one zobrazuje nejen stav místnosti, ale umožňuje také rezervaci všech zasedacích místností v rámci organizace.
  Tenký a kompaktní panel spolu s elegantním a kovovým vzhledem je ideální a vhodný pro moderní pracovní prostory. Přináší také vynikající vizuální a interaktivní zážitek na 8“ dotykové obrazovce s ochranou proti otiskům prstů a senzory světla a přiblížení.
  Kontrola stavu dostupnosti zasedací místnosti je s barevnými LED pruhy ještě jednodušší. Barevné Full RGB LED pruhy na obou stranách, umožňující nastavení barev dle potřeb, jsou dobře viditelné z jakéhokoli úhlu pohledu.

  Využívejte všechny schopnosti Enterprise úrovně. Včetně podpory dual-band Wi-Fi 802.11ac pro bezdrátové nasazení do sítě. Vestavěny dual Bluetooth 5.0 chipset umožňuje rozšířené funkce, jako je Bluetooth brána pro spárování s RoomSensorem pro umožnění automatické rezervace/uvolnění místnosti. Panel podporuje i NFC/RFID pro pokročilou autorizaci a check-in účastníků. Panel podporuje PoE a DC napájení a jeho instalace s dodanými montážními držáky na zeď/sklo/dřevo a jiné povrchy šetří práci a čas, umožňuji dva uhly naklonění.

  Obsah balení RoomPanel 8“  Android panel pro Teams Room:
  Yealink RoomPanel (Team verze)
  Napájecí adaptér
  20° sada pro montáž na stěnu nebo sklo
  Sada pro montáž na stěnu nebo sklo
  2-dílny US-standardní elektricky box pro povrchovou montáž


  Produkt manažer:

  Michaela Koryčanská,  korycanska@pcvcomp.cz

  Technické parametry

  Adaptér v balení Ano
  Bezdrát. technologie WiFi, Bluetooth
  Ethernetové porty 1 x RJ45 10/100 Mbps
  PoE napájení Ano
  Rychlost LAN 10/100 Mbps
  Wifi Dual-band 802.11 a/b/g/n/ac

  Zařazení produktu

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář

  Video

  Související dokumenty

  Krátký instalační návod
  Yealink_RoomPanel_QSG_CZ.pdf