Yealink MVC320 Video Microsoft Teams Rooms systém

Doprodej

Yealink MVC320 Video Microsoft Teams Rooms systém

Yealink MVC320 je systém Microsoft Teams Rooms se zaměřením na malé místnosti, je to snadno použitelné řešení pro videokonference speciálně navržené pro Microsoft Teams rooms. MVC řešení poskytuje kompletní řešení videokonference, podle jedinečných vla...Více info

Kód
PV394053
Part No.
MVC320-C3-050
Výrobce
Yealink
Záruka
24 Měsíce
Dostupnost
Koncová cena bez DPH + RP
69 182 Kč + 10.00 Kč
Vaše cena bez DPH a poplatků
69 182 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
83 722 Kč

  Základní informace

  Yealink MVC320 je systém Microsoft Teams Rooms se zaměřením na malé místnosti, je to snadno použitelné řešení pro videokonference speciálně navržené pro Microsoft Teams rooms. MVC řešení poskytuje kompletní řešení videokonference, podle jedinečných vlastností videokonferenční místnosti je speciálně doplněn vysoce výkonným minipočítačem. Při návrhu mini-PC byla brána v úvahu jak estetika, tak i praktičnost, zařízení plně integruje management kabelů do sebe a poskytuje flexibilní a spolehlivé řešení nasazení pro jakoukoli zasedací místnost. MVC obsahuje nativní uživatelské rozhraní Microsoft Teams, které se snadno ovládá s téměř nulovou nutností učení, a stačí vejít do zasedací místnosti a zahájit naplánovanou schůzku v Teams nebo Skype for Business jedním dotykem. Yealink MVC320 obsahuje ultra HD 4K kameru UVC30-Room a chytrý USB reproduktor MSpeech pro splnění všech požadavků pro video schůzky v malých zasedacích místnostech

  Klíčové vlastnosti:
  Microsoft Teams uživatelské rozhraní je plynulé konferenční prostředí, nabízí připojení ke schůzce jedním dotykem. Dotykový panel MTouch II je navržený s myšlenkou multifunkčního all-in-one řešení, umožňuje snadno ovládat hovory, nastavení kamery, sdílení obsahu a další funkce. Zároveň má MTouch vestavěný Human Motion senzor, díky kterému lze se konferenční systém automaticky probudí a vy můžete okamžitě zahájit konferenci.

  Kamera Yealink UVC30-Room umožňuje zarámování všechny účastníků přítomných na schůzce, uvolní vám ruce a umožní vám se soustředit na schůzku. S Yealink plug-inem ovládání kamery a přednastavenými pozicemi kamery, lze elektronicky obraz otáčet, naklánět a zoomovat snadno v jednom kroku. UVC30 je vybavený extra velkým 120° zorným polem a podporuje ultra HD videohovory 4K/30FPS , umožňuje tak zachytit každého v zasedací místnosti. Pokud jde o zvuk, hlasitý speakerphone  MSpeech umožňuje  funkce rozpoznávání hlasu aplikace Teams Rooms, včetně transkripce hlasu, real-time překladu a hlasové asistentky Cortana, což uživatelům přináší inteligentní a efektivní videokonference. Speakerphone  MSpeech má vestavěnou matici tří mikrofonů a 4W HD reproduktory, které poskytují HD čistotu a velký rozsah snímání hlasu.

  MVC320 umožňuje real time sdílení obsahu z počítače, díky vysokému rozlišení 1080P / 30 snímků poskytuje uživatelům lepší zážitek ze sdílení obsahu. Kromě kabelové sdílení obsahu připojením k portu USB-C nebo HDMI, lze použít bezdrátové sdílení s použitím WPP20 (není součástí balení).

  S portem VCH je MCore speciálně navržen pro videokonferenční místnosti, jejichž nasazení lze snadno rozšířit. Jeho all-in-one design s managementem kabelů zároveň zajišťuje stabilitu drátového spojení a lze dosáhnout nejvhodnějšího nasazení podle dispozice zasedací místnosti. Jediný kabel CAT5e zcela stačí k propojení TV části s částí konferenčního stolu, k dokončení přenosu dat a napájení, není potřeba žádný další napájecí zdroj ani prodlužovací kabel, což nejen zjednodušuje nasazení, ale také efektivně snižuje náklady na nasazení.

  Toto řešení podporuje Yealink Device Management Platform/Cloud službu, můžete na této platformě na dálku bezchybně spravovat, monitorovat, konfigurovat, aktualizovat a diagnostikovat všechna periferní Yealink audio a video zařízení.

  Obsah balení MVC320 Microsoft Teams Rooms pro menší konferenční místnosti
  UVC30 Room 4K USB ePTZ kamera a nástěnný držák
  Yealink MCore Pro kit (s mini-PC MCore Pro a MTouch II), napájecí adaptér, kabely a nástěnná držák
  MSpeech AI meeting audio
  Mini-PC s předinstalovaným operačním systémem Windows 10 IoT Enterprise a licencí, aplikací Microsoft Teams Rooms a Yealink Camera Control Plug-in


  Produkt manažer:

  Michaela Koryčanská,  korycanska@pcvcomp.cz

  Zařazení produktu

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář

  Video

  Související dokumenty

  Krátký instalační návod
  Yealink_MVC320_QSG_CZ.pdf