Yealink BH72 Bluetooth černá náhlavní souprava na obě uši USB-A

Yealink BH72 je Bluetooth business náhlavní souprava, která poskytuje stylový vzhled s vysokou kvalitou zvuku, technologii výsuvného skrytého ramene mikrofonu a technologií Yealink Acoustic Shield podporovanou dvěma mikrofony. Umožňuje uživatelům rychl...Více info

Kód
PV365716
Part No.
BH72UCBlackUSB-A
Výrobce
Yealink
Záruka
24 Měsíce
Dostupnost
Koncová cena bez DPH + RP
5 142 Kč + 3.10 Kč
Vaše cena bez DPH a poplatků
5 142 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
6 226 Kč

  Základní informace

  Yealink BH72 je Bluetooth business náhlavní souprava, která poskytuje stylový vzhled s vysokou kvalitou zvuku, technologii výsuvného skrytého ramene mikrofonu a technologií Yealink Acoustic Shield podporovanou dvěma mikrofony. Umožňuje uživatelům rychle přeměnit jakékoli místo na kancelář a poskytuje uživateli kombinaci profesionálního zvuku s vysokým rozlišením a optimalizovaný zážitek při přehrávání hudby.

  Série bezdrátových Bluetooth sluchátek Yealink BH72 je vybavena jedinečně navrženým výsuvným skrytým ramenem mikrofonu Yealink s magnetickým posuvem. Rameno mikrofonu můžete snadno vytáhnout, abyste získali profesionální kvalitu zvuku, a rameno mikrofonu můžete snadno skrýt, abyste získali stylový vzhled. Umožní vám jednoduše si vychutnat hudbu a snadno se přizpůsobí různým outdoorovým aktivitám.
  Díky technologii Yealink Acoustic Shield se dvěma mikrofony zabudovanými v BH72 automaticky blokují hluk na pozadí, ale zajišťují, že hlas účastníků hovoru bude slyšet jasně, což výrazně zvyšuje efektivitu komunikace.
  BH72 je navržený pro hudbu a hovory, podporuje dynamický EQ pro automatické přepínání mezi režimem hovoru a režimem hudby. Nový design náušníků a oválná paměťová pěna izolují okolní hluk, přinášejí vynikající pasivní redukci hluku a vytvářejí ten nejlepší zážitek z poslechu.

  Jeho dlouhá výdrž baterie nabízí až 35 hodin hovoru, což uživatelům ušetří hledání nabíječky.
  Volitelný nabíjecí stojánek Qi pro BH72 poskytuje snadné nabíjení, a poskytuje sluchátkům místo na stole. Stejná nabíječka funguje pro jakékoli zařízení, které podporuje Qi – jako mobilní telefon.
  Busylight zabudované na obou stranách BH72 automaticky svítí červeně, když voláte nebo se účastníte schůzky, čímž se snižuje možnost vnější rušení. Můžete se soustředit na konverzaci.
  Bluetooth sluchátka používají zvukový kodek Hi-Fi úrovně aptX poskytuje čistý a jemný zvuk s menším zkreslením, nižší úrovní šumu a detaily z vysoce kvalitní hudby.

  Hlavní parametry:
  Technologie Yealink Acoustic Shield
  Více mikrofonů
  Hi-Fi Level Audio kodek AptX
  Ole Wolffova membrána
  Inteligentní dynamický ANC (4 úrovně)
  Detekce nošení
  Balení obsahuje kabel pro nabijení zakončeným USB-A konektorem


  Produkt manažer:

  Michaela Koryčanská,  korycanska@pcvcomp.cz

  Technické parametry

  Náhlavní souprava Na obě uši, Bezdrátová, Bluetooth
  Typ příslušenství Náhlavní soupravy

  Zařazení produktu

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář

  Video

  Související dokumenty