Produkt je vyřazen!

Produkt již není v naší nabídce.

Kontaktujte prosím, manažera produktu:

iusr

TRITON 19" stojanový rozvaděč 42U/600x800, černý
 

TRITON 19" stojanový rozvaděč 42U/600x800, černý

Stojanový rozvaděč RMA Svařovaný rozvaděč s odnímatelnými bočnicemi a zadním krytem, IP20, nosnost 400 kg. Příbaly: Klíč - odnímatelné kryty 2x Klíč - přední dveře 4x Klíč -zadní dveře 4x Plovoucí matice M6 1...Více info

Kód
PV004904
Part No.
RMA-42-A68-BAX-A1
Výrobce
Tritón
Záruka
24 Měsíce

  Základní informace

  Stojanový rozvaděč RMA

  Svařovaný rozvaděč s odnímatelnými bočnicemi a zadním krytem, IP20, nosnost 400 kg.

  Příbaly:
  Klíč - odnímatelné kryty 2x
  Klíč - přední dveře
  4x
  Klíč -zadní dveře
  4x
  Plovoucí matice M6 16x
  Protiprachová záslepka 1x
  Rámeček ke kabelové
  vylamovací záslepce
  1x
  Rektifikační šroub/noha
  pro rozvaděč
  4x
  Matice M10 4x

  Materiál: bezpečnostní kalené sklo tl. 4 mm, ocelový plech

  Specifikace:
  Výška (mm) 1970
  Šířka (mm) 600
  Hloubka (mm) 800
  Hmotnost (netto v kg) 79
  Max. doporučené zatížení (kg) 400

  Univerzální rozvaděč pro datové a telekomunikační účely. Dostatečná nosnost pro běžné aplikace, velký výběr rozměrů a variant spolu se širokou škálou doplňků a dokonalým zpracováním všech detailů z něj dělají nejprodávanější stojanový rozvaděč v naší nabídce.

  Vysoká pevnost konstrukce
  RMA má robustní svařovanou konstrukci. Vysoká kvalita zpracování a nejnovější technologie zajišťují skvělý vzhled rozvaděče.

  Flexibilní otevírání dveří
  Vlastní systém pantů umožňuje otvírání dveří pod úhlem téměř 180°. Dveře lze snadno demontovat a přestavět na otevírání na opačnou stranu.

  Kliky triton
  Vyrábíme vlastní kliky pro stojanové rozvaděče. Výměnou plastového modulu (není příbalem) lze zvolit zámkovou vložku klasickou nebo polocylindrickou. Patent: PUV 2013-27443.

  Nastavitelné vertikální lišty
  19“ vertikální lišty mohou být plynule nastaveny v libovolné hloubce rozvaděče. To usnadňuje montáž zařízení i organizaci propojovacích kabelů.

  Odnímatelné bočnice a zadní kryt
  RMA je rozvaděč se svařovaným skeletem a odnímatelnými bočnicemi. Ty jsou stejně jako zadní kryt ke skeletu uchyceny zámky, standardně s jednotným klíčem.

  Dveře pro ventilační jednotky
  U tohoto typu rozvaděče je možno objednat speciální plechové dveře s přípravou pro montáž ventilačních jednotek RAx-CH-X0x-X3. Více informací naleznete v sekci Aktivní chlazení.

  Vylamovací záslepky
  Kabelové vstupy v zadní části rozvaděče jsou zakryty vylamovacími záslepkami. Proti pronikání prachu je možné kabely v otvoru utěsnit záslepkou s kartáčem. K ochraně kabelů před poškozením slouží plastový rámeček (obojí je součástí příbalu rozvaděče).

  Otvor pro ventilační jednotku
  Rozměrný otvor krytý vylamovací záslepkou umožňuje montáž a demontáž ventilační jednotky Tritón zvenku rozvaděče bez nutnosti použití šroubů.

  Kolečka, nivelační nožičky
  Příprava pro montáž koleček a nivelačních nožiček.

  Zadní strana rozvaděče
  Na zadní stěně rozvaděče jsou dva kabelové vstupy kryté vylamovacími záslepkami. Jeden je u horního a druhý u spodního okraje krytu. Další kabelové vstupy jsou na stropě a v základně rozvaděče.

  Perforace skeletu
  Rozvaděče RMA mají perforovaný skelet pro zajištění přístupu chladícího vzduchu k instalovaným technologiím. Chlazení je možno podpořit instalací ventilačních jednotek.

  Zemnění
  Všechny oddělitelné části jsou vzájemně propojeny a uzemněny dle požadavků příslušné normy.

  Flex frame
  (platí pro šíři rozvaděče 800 mm) Systém umožňuje instalaci posuvných vertikálních lišt v rozponu 19“, 21“ a 23“, přesně podle požadavků instalovaných zařízení.

  Středový pár vertikálních lišt
  U rozvaděčů hlubších než 800 mm dodáváme již v základní výbavě třetí pár vertikálních lišt pro montáž technologie. Díky svému otevřenému profilu neomezují instalaci hlubších zařízení.

  Výklopný rám
  Rozvaděče RMA a RZA je možné vybavit výklopným rámem s nosností 100 kg. Maximální využitelná hloubka 19“ příslušenství je 330 mm.


  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář