Switch Adex ADS216GRP-VPO-2FO-RM managovatelný, 16x GLAN, 15x PoE-in reverzní, 1x PoE-out, 2x SFP
 

Switch Adex ADS216GRP-VPO-2FO-RM managovatelný, 16x GLAN, 15x PoE-in reverzní, 1x PoE-out, 2x SFP

Adex ADS216GRP-VPO-2FO-RM je další generací reverzních switchů Adex. Jedná se o web smart managovatelný gigabitový switch s funkcí reversního PoE, vyvedený ve velmi kompaktním kovovém těle. Je vybaven  16 gigabitovými porty a unikátní funkcí variab...Více info

Kód
PV291986
Part No.
ADS216GRP-VPO-2FO-RM
Výrobce
Adex
Záruka
24 Měsíce
Dostupnost
Koncová cena bez DPH + RP
3 533 Kč + 1.70 Kč
Vaše cena bez DPH a poplatků
3 533 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
4 277 Kč

  Základní informace

  Adex ADS216GRP-VPO-2FO-RM je další generací reverzních switchů Adex. Jedná se o web smart managovatelný gigabitový switch s funkcí reversního PoE, vyvedený ve velmi kompaktním kovovém těle.

  Je vybaven 16 gigabitovými porty a unikátní funkcí variable PoE. Díky této funkci je možné plynule za chodu switche přepínat nastavení PoE portů podle potřeby z PoE out na PoE in a obráceně. Díky tomu získáváte maximální variabilitu použití v místech, kde nejsou k dispozici žádné zásuvky, nebo například při opravě AP. Maximální napětí je 48V. Switch dále dispnuje napájecím konektorem typu jack, určeným například pro napájení GPON OLT, výstupní napětí je nastavitelné v mezích 5 V/9 V/12 V.

  Další unikátní vlastností je svorkovnice umožňující připojení záložní baterie. Baterie je za standardního chodu switche dobíjena, při výpadky napětí switch automaticky přepne na baterii a pokračuje v činnosti.

  Switch velmi usnadňuje napájení při instalaci v chodbách a zároveň poskytuje širokopásmový přístup pro běžnou domácnost nebo například malý podnik, který má v budově již vedené kabely.

  Díky Plug and Play není potřeba žádná instalace ani konfigurace.

  Dle potřeby jednoho až patnácti portů, slouží pro napájení switche, který pak může dále napájet další zařízení prostřednictvím pasivního poe, případně jack konektoru (například ONT jednotky). Využití najde všude tam, kde je potřeba stabilního napájení jednoho zařízení, například v kamerových systémech a při instalacích bezdrátových či optických spojů.


  Produkt manažer:

  Jan Duda,  +420 380 420 700,  duda@pcvcomp.cz

  Zařazení produktu

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář