Ryobi, RCD1201-220S, 12V vrtací šroubovák
12V vrtací šroubovák, 22stupňové nastavení momentu, rychlost 0-715 ot / min., 25 Nm, sklíčidlo 10 mm, taška, 2x 2,0 Ah akumulátor a nabíječkaVíce info
Kód
PV380705
Part No.
RCD1201-220S
Výrobce
Ryobi
Záruka
24 Měsíce
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
    Základní informace
    12V vrtací šroubovák, 22stupňové nastavení momentu, rychlost 0-715 ot / min., 25 Nm, sklíčidlo 10 mm, taška, 2x 2,0 Ah akumulátor a nabíječka