RF elements Sada držáku a TwistPort adaptéru pro Wave AP Gen2
 

RF elements Sada držáku a TwistPort adaptéru pro Wave AP Gen2

RF elements BR-WG2-BUNDLE je sada pro připevnění Wave-AP-Gen2 přímo k asymetrické TwistPort anténě . Přestože byl držák BR-WG2 navržen speciálně pro UI WaveAP Gen2, lze jej využít i s širokou škálou dalších zařízení . BR-WG2 je kompatibilní s jakouk...Více info

Kód
PV429429
Part No.
BR-WG2-BUNDLE
Výrobce
RF elements
Záruka
24 Měsíce
Dostupnost
Koncová cena bez DPH + RP
1 222 Kč
Vaše cena bez DPH a poplatků
1 222 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
1 479 Kč

    Základní informace

    RF elements BR-WG2-BUNDLE je sada pro připevnění Wave-AP-Gen2 přímo k asymetrické TwistPort anténě. Přestože byl držák BR-WG2 navržen speciálně pro UI WaveAP Gen2, lze jej využít i s širokou škálou dalších zařízení.

    BR-WG2 je kompatibilní s jakoukoli asymetrickou Horn anténou RF elements, která využívá konstrukční hliníkový prstenec. Kompatibilní jsou také nejnovější antény 6GHz Wideband Horns, starší modely 5GHz AH-TP i všechny asymetrické 4x4 Horn antény.

    Obsah balení

    • Držák BR-WG2
    • TwistPort adaptér TPA-SMA
    • (2) RP-SMA pigtaily RP-SMA-FLEX-1M

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář