Neomounts NS-DPOS100BLACK / POS Flat Screen Desk Mount (bolt-down base) / Black
Neomounts NS-DPOS100BLACK; Flexibilní VESA držák pro plochý LCD monitor o velikosti od 10" do 32" a hmotnosti do 15 kg . Univerzální technologie naklápení, otácení a rotace umožnuje optimální nastavení. Veškerý instalacní materiál je soucástí výrobku....Více info
Kód
PV398803
Part No.
NS-DPOS100BLACK
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
    Základní informace
    Neomounts NS-DPOS100BLACK
    Flexibilní VESA držák pro plochý LCD monitor o velikosti od 10" do 32" a hmotnosti do 15 kg. Univerzální technologie naklápění, otáčení a rotace umožňuje optimální nastavení. Veškerý instalační materiál je součástí výrobku.
    • Plně pohyblivý držák pro plochou obrazovku 10"–32"
    • Systém pro vedení kabelů
    • Kompatibilní s VESA standardy 75 × 75 a 100 × 100 mm
    ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
    Velikost obrazovky: 10"–32"
    Maximální nosnost: 15 kg
    Nastavení výšky: 44 cm
    Náklon: -15° až +45°
    Otáčení: 360°
    Rotace: 360°
    Rozměry VESA: 75 × 75 mm, 100 × 100 mm