Neomounts FPMA-VESA400 Fixní VESA adaptér pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 22" do 52" a nosností až 35 kg . Adaptér má hloubku 3 mm a umožňuje použití držáku s rozhraním VESA 50 × 50, 75 × 75, 100 × 100 a 200 × 100 mm s obrazovkami kompatibilní...Více info
Kód
PV396158
Part No.
FPMA-VESA400
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
    Základní informace
    Neomounts FPMA-VESA400
    Fixní VESA adaptér pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 22" do 52" a nosností až 35 kg. Adaptér má hloubku 3 mm a umožňuje použití držáku s rozhraním VESA 50 × 50, 75 × 75, 100 × 100 a 200 × 100 mm s obrazovkami kompatibilními se standardy VESA 200 × 200 a 400 × 200 a 120 × 180 mm pro montáž na stěnu nebo stůl.
    Součástí balení je veškerý instalační materiál potřebný k sestavení adaptéru.
    ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
    Velikost obrazovky: 22"–52"
    Maximální nosnost: 35 kg
    Vzdálenost od zdi: 3 mm
    VESA: 50 × 50, 75 × 75, 100 × 100, 120 × 180, 100 × 200, 200 × 200, 200 × 400 mm