Neomounts FPMA-HAW100HC / Medical Flat Screen Wall Mount (162 cm long/170 cm high) / White
Neomounts FPMA-HAW100HC; Naklápecí a otocný nástenný držák pro lékarské obrazovky s úhlopríckou od 10" do 32" a hmotností do 12 kg . Kompatibilní s obrazovkami se vzorem otvoru VESA 75 × 75 a 100 × 100 mm . Všestranná technologie naklápení (55°) a otá...Více info
Kód
PV398810
Part No.
FPMA-HAW100HC
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
    Základní informace
    Neomounts FPMA-HAW100HC
    Naklápěcí a otočný nástěnný držák pro lékařské obrazovky s úhlopříčkou od 10" do 32" a hmotností do 12 kg. Kompatibilní s obrazovkami se vzorem otvorů VESA 75 × 75 a 100 × 100 mm.
    • Všestranná technologie naklápění (55°) a otáčení (370°), k tomu napomůžou i 3 otočné body
    • Výškově a hloubkově nastavitelný pomocí plynové pružiny
    • Systém vedení kabelů
    ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
    Velikost obrazovky: 10"–32"
    Nosnost: 12 kg
    Nastavení výšky: 0 až 170 cm
    Nastavení hloubky: 0 až 187 cm
    Náklon: 55°
    Otáčení: 370°
    Otočné body: 3
    Rozměry VESA: 75 × 75, 100 × 100 mm