Neomounts FPMA-C400BLACK / Flat Screen Ceiling Mount (Height: 64-104 cm) / Black
Neomounts FPMA-C400BLACK Flexibilní stropní VESA držák pro plochý LCD monitor o velikosti 32" až 60" a hmotnosti do 35 kg . Univerzální technologie naklápění a otáčení umožňuje optimální nastavení. Držák je manuálně výškově nastavitelný v rozmezí od...Více info
Kód
PV398513
Part No.
FPMA-C400BLACK
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
    Základní informace
    Neomounts FPMA-C400BLACK
    Flexibilní stropní VESA držák pro plochý LCD monitor o velikosti 32" až 60" a hmotnosti do 35 kg. Univerzální technologie naklápění a otáčení umožňuje optimální nastavení. Držák je manuálně výškově nastavitelný v rozmezí od 64 do 104 cm a je vhodný pro obrazovky nebo televize, které splňují vzor otvorů VESA 200 × 200 až 400 × 400 mm. Veškerý instalační materiál je součástí výrobku.
    ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
    Velikost obrazovky: 32" - 60"
    Nosnost: 35 kg
    Materiál: ocel
    Nastavení výšky: 64 až 104 cm
    Náklon: 25°
    Otáčení: 60°
    Rotace: ne
    Rozměry VESA: 200 × 200, 200 × 300, 200 × 400, 300 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 300, 400 × 400 mm