Neomounts DS75S-950BL2; Flexibilní stolní VESA držák pro 2 ploché LCD monitory o velikosti 17" až 27" a hmotnosti do 16 kg (2× 8 kg) . Univerzální technologie naklápení, otácení a natácení umožnuje optimální nastavení. Nastavení výšky pomocí plynové p...Více info
Kód
PV411995
Part No.
DS75S-950BL2
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
    Základní informace
    Neomounts DS75S-950BL2
    Flexibilní stolní VESA držák pro 2 ploché LCD monitory o velikosti 17" až 27" a hmotnosti do 16 kg (2× 8 kg). Univerzální technologie naklápění, otáčení a natáčení umožňuje optimální nastavení. Nastavení výšky pomocí plynové pružiny v rozmezí od 19,1 až 52,7 cm. Balení obsahuje stolní svorku i průchodku.
    • Plně pohyblivý stolní držák pro ploché obrazovky 17–27"
    • Výškově nastavitelný (plynové odpružení)
    • Naklápění (120°), otáčení/rotace (360°) a natáčení (180°)
    • Systém pro vedení kabelů
    • Kompatibilní s VESA standardem 75 × 75 a 100 × 100 mm
    ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
    ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
    Velikost obrazovky: 17–27"
    Nosnost: 16 kg (2× 8 kg)
    Materiál: hliník
    Nastavení výšky: 19,1 až 52,7 cm
    Nastavení hloubky: 17,3 až 71 cm
    Náklon: -60° až +60°
    Otáčení: -90° až +90°
    Rotace: -90° až +90°
    Rozměry VESA: 75 × 75 mm, 100 × 100 mm