MikroTik MTP250-53V47-OD
MikroTik MTP250-53V47-OD
Jednotka MTP250-53V47-OD je venkovní napájecí zdroj AC/DC, určen pro produktovou řadu Mikrotik netPower. Jednotka pracuje s výkonem 53V, 250W. Zařízení je dodáváno v robustním pouzdře IP67 s extra ochranou proti prachu a vlhkosti. Možnost využití: Důle...Více info
Kód
PV329016
Part No.
MTP250-53V47-OD
Výrobce
MikroTik
Záruka
24 Měsíce
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
    Základní informace
    Jednotka pracuje s výkonem 53V, 250W. Zařízení je dodáváno v robustním pouzdře IP67 s extra ochranou proti prachu a vlhkosti.
    Možnost využití:
    Důležité informace:
    - AC napájení: 3,5A
    - AC vstup a plné zatížení: 100 - 240 V
    - DC výstup: 250 W
    - Provozní teplota: - 40 °C až + 70 °C