MikroTik MTP250-26V94-OD
MikroTik MTP250-26V94-OD
Jednotka MTP250-26V94-OD je venkovní napájecí zdroj AC/DC, určen pro produktovou řadu Mikrotik netPower. Jednotka pracuje s výkonem 26V, 250W. Zařízení je dodáváno v robustním pouzdře IP67 s extra ochranou proti prachu a vlhkosti. Možnosti využití: Důl...Více info
Kód
PV329017
Part No.
MTP250-26V94-OD
Výrobce
MikroTik
Záruka
24 Měsíce
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
    Základní informace
    Jednotka pracuje s výkonem 26V, 250W. Zařízení je dodáváno v robustním pouzdře IP67 s extra ochranou proti prachu a vlhkosti.
    Možnosti využití:
    Důležité informace:
    - AC napájení: 3,5 A
    - AC vstup a plné zatížení: 100 - 240 V
    - DC výstup: 250 W
    - Provozní teplota: -40 °C až +70 °C