Lenovo ThinkBook 16 G9 Ryzen 5 220/16GB/512GB SSD/16" WUXGA/3yOnSite/Win11 Home/šedá
VÝKON Procesor : AMD Ryzen™ 5 220 (6C / 12T, 3.2 / 4.9GHz, 6MB L2 / 16MB L3) AI PC Kategorie : bez AI NPU : Ne Grafika : Integrovaná AMD Radeon™ 740M Graphics Čipová sada : AMD SoC Platform Paměť : 1x 16GB SODIMM DDR5-5600 Paměťové sloty : Dva DDR5 SOD...Více info
Kód
PV428558
Part No.
21UT0059CK
Výrobce
Lenovo
Záruka
36 Měsíce
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
    Základní informace
    VÝKON
    Procesor : AMD Ryzen™ 5 220 (6C / 12T, 3.2 / 4.9GHz, 6MB L2 / 16MB L3)
    AI PC Kategorie : bez AI
    NPU : Ne
    Grafika : Integrovaná AMD Radeon™ 740M Graphics
    Čipová sada : AMD SoC Platform
    Paměť : 1x 16GB SODIMM DDR5-5600
    Paměťové sloty : Dva DDR5 SODIMM sloty, dvoukanálový režim
    Maximální paměť : Až 64GB DDR5-5600
    Úložiště : 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
    Pozice pro úložiště : Dva M.2 sloty
    Jeden M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 slot
    Jeden M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slot
    Maximální podpora úložiště : Až dva disky, 2x M.2 SSD
    M.2 2242 SSD až 2TB
    M.2 2280 SSD až 2TB
    Čtečka karet : SD čtečka karet
    Zvukový čip : High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287
    Reproduktory : Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio™
    Mikrofon : 2x
    Kamera : FHD 1080p + IR Hybrid s krytkou pro soukromí
    Baterie : 48Wh
    Napájecí adaptér : 65W USB-C® (3-pin)
    Speciální funkce : Modern Standby
    DESIGN
    Displej : 16" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz
    Dotykový displej : Ne
    Plocha displeje k tělu : 90%
    Kalibrace barev : Ne
    Pero : Nepodporováno
    Klávesnice : Podsvícená, Česká / Slovenská
    Touchpad : Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad, podporuje Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm
    Rozměry (ŠxDxH) : 356 x 253.5 x 17.5 mm
    Váha : 1.7 kg
    Barva šasi : Arctic Grey
    Materiál šasi : Hliník (vrch), PC-ABS (spodek)
    Povrchová úprava : Anodizace a pískování (vrch), textura (spodek)
    SOFTWARE
    Operační systém : Windows® 11 Home, Český / Slovenský / Anglický
    Předinstalovaný software : Office Trial
    KONEKTIVITA
    WLAN + Bluetooth : Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4
    WWAN : bez WWAN
    Ethernet : 100/1000M (RJ-45)
    Standardní porty :
    1x USB-A (USB 5Gbps), Always On
    1x USB-A (USB 5Gbps)
    2x USB-C® (USB4® 40Gbps), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4a
    1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
    1x Kombinovaný audio jack (3.5mm)
    1x Ethernet (RJ-45)
    1x SD čtečka karet
    Volitelné porty : Ne
    Dokování : Různá dokovací řešení podporována přes USB-C®
    ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ
    Bezpečnostní čip : Diskrétní TPM 2.0 aktivován
    Fyzické zámky : Kensington® Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm