Přihlášení
(Registrace)Krux ventilátor Corvus 120 Reverse ARGB KIT / 3x120 mm ARGB fan / infinity mirror efekt
Sada trí 120mm ventilátoru s reverzními lopatkami a ARGB podsvícením s infinity-mirror efektem. Hydraulické ložisko, PWM rízení do 1600 RPM, 22 LED diod, penové montáže pro tlumení vibrací. Vcetne ARGB kontroleru s dálkovým ovladacem.Více info
Kód
PV430063
Part No.
KRXE009
Výrobce
Záruka
72 Měsíce
Dostupnost
Koncová cena bez DPH + RP
505 Kč
Vaše cena bez DPH a poplatků
505 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
611 Kč
Objednat
Zařazení produktu
Zaslat informaci o produktu známému

Základní informace
Krux Corvus Reverse 120 ARGB KIT
Sada tří 120mm ventilátorů s reverzními lopatkami a stylovým ARGB podsvícením pro efektivní chlazení a efektní vzhled vašeho PC.
Ventilátor Krux Corvus Reverse 120 ARGB kombinuje výkonné chlazení s působivým designem. Díky reverzní konstrukci lopatek můžete ventilátor namontovat tak, aby byla přední strana s ARGB osvětlením a zrcadlovým efektem (infinity-mirror) plně viditelná – ideální řešení pro skříně, kde jsou ventilátory vystaveny pohledu z boku u předního panelu. V balení naleznete ARGB kontrolér s dálkovým ovladačem, takže můžete ovládat podsvícení i bez kompatibilní základní desky.
S 22 ARGB LED diodami zabudovanými v rámu vytváří hypnotizující světelný efekt s iluzí nekonečné hloubky. Osvětlení lze připojit k 3pinovému ARGB konektoru na kompatibilní základní desce nebo externímu ovladači a díky zabudovaným konektorům (samec + samice) snadno propojit více ventilátorů. Výkonné hydraulické ložisko zajišťuje tichý chod a dlouhou životnost 50 000 hodin, zatímco pěnové montážní prvky účinně tlumí vibrace a eliminují nežádoucí hluk.
Reverzní konstrukce pro viditelné ARGB
Na rozdíl od klasických ventilátorů má model Corvus Reverse obrácené lopatky, což umožňuje namontovat ventilátor tak, aby přední strana s ARGB osvětlením směřovala ven ze skříně. Toto řešení je ideální pro moderní skříně s prosklenými bočními panely, kde jsou ventilátory instalované u předního panelu viditelné z boku – místo zadní strany rámu tak uvidíte efektní infinity-mirror osvětlení.
PWM řízení a hydraulické ložisko
Ventilátor využívá PWM řízení pro plynulou regulaci otáček podle aktuální teploty a zátěže systému. Hydraulické ložisko s mazacím systémem minimalizuje tření mezi pohyblivými částmi, což zajišťuje téměř bezhlučný chod a výrazně prodlužuje životnost ventilátoru na 50 000 hodin provozu.
Obsah balení
3× ventilátor Krux Corvus Reverse 120 ARGB, ARGB kontrolér s dálkovým ovladačem, sada montážních šroubů, bezpečnostní pokyny.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozměry: 120 × 120 × 25 mm
Reverzní design: ano
Ložisko: hydraulické
Otáčky: až 1600 (± 10 %) RPM
Řízení otáček: PWM
Konektor (ventilátor): 4pin (samec + samice)
Napájení (ventilátor): 12 V
ARGB osvětlení: 22 LED
Konektor (LED): 3pin (samec + samice)
Napájení (LED): 5 V
Délka kabelu: 500 mm
Životnost (MTBF): 50 000 h
Barva rámu: černá
Barva lopatek: průhledná
Hmotnost: 520 g