Grandstream GXP2135 SIP telefon
 

Grandstream GXP2135 SIP telefon

Grandstream GXP2135 je vysoce výkonný IP multi-line telefon. Jedná se o výkonný a spolehlivý telefon s pokročilými funkcemi, který je vhodným řešením i do nepřetržitého provozu. Model umí pracovat až se 4 SIP účty, nabízí 32 softwarových BLF tlačítek, ...Více info

Kód
PV190043
Part No.
GXP2135
Výrobce
Grandstream
Záruka
24 Měsíce
Dostupnost
Koncová cena bez DPH + RP
2 529 Kč + 3.20 Kč
Vaše cena bez DPH a poplatků
2 529 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
3 064 Kč

  Základní informace

  Grandstream  GXP2135 je vysoce výkonný IP multi-line telefon. Jedná se o výkonný a spolehlivý telefon s pokročilými funkcemi, který je vhodným řešením i do nepřetržitého provozu.
   
  Model umí pracovat až se 4 SIP účty, nabízí 32 softwarových BLF tlačítek, jejichž obsazenost postupně indikuje 8 dvojbarevných LED diod. Dále disponuje USB slotem pro import a export dat a integrovaným Bluetooth pro synchronizaci s mobilním zařízením, nebo pro možnost použití bezdrátové náhlavní soupravy. Libovolnou náhlavní soupravu lze rovněž připojit pomocí konektoru RJ9, nebo můžete využít EHS technologii pro podporu náhlavních souprav Platronics.
   
  Díky barevnému 2.8“ TFT LCD displeji s rozlišením 320x240 pixelů se budete rychleji orientovat i v samotném menu zařízení. Právě jeho prostřednictvím si snadno upravíte nastavení telefonu dle vlastních potřeb.
  Těšit se můžete na maximální kvalitu zvuku v HD, díky které budete zřetelněji rozumět protistraně. Právě zřetelnost hraje významnou roli pro úspěšnou komunikaci, například v cizím jazyce, nebo při práci s údaji jakou jsou křestní jména, příjmení, či fakturační údaje.
   
  V rámci instalace zařízení odpadá ruční nastavení rychlosti sítě portu, na kterém má zařízení pracovat. Díky duálnímu 1Gb/s ethernetovému portu s podporou funkce autosensing, která detekuje aktuální rychlost sítě, si zařízení upraví rychlost portu automaticky. Další z výhod je integrované PoE.
   
  Všechny telefony Grandstream nabízí nejmodernější technologie šifrování zabezpečení (SRTP a TLS).
  Kombinace tohoto telefonu se zařízením IP PBX řady UCM společnosti Grandstream umožňuje využití funkce Zero-Config, která podporuje automatizované poskytování služeb pomocí konfiguračního souboru TR-069 nebo AES šifrovaného XML.
  Model lze konfigurovat se všemi dalšími významnými IP PBX systémy, například 3CX, Broadsoft, Asterisk...

  Produkt manažer:

  Jan Duda,  +420 380 420 700,  duda@pcvcomp.cz

  Technické parametry

  Adaptér v balení Ano
  Audiokonference 3 cestná konference
  Bezdrát. technologie Bluetooth
  Displej typ barevný
  Dle místa instalace zdravotnické zařízení, školy, kanceláře, recepce
  Dle profesí přepojovatelka/asistentka, administrativní pracovník
  OS android Ne
  Počet BLF tlačítek 32
  Počet SIP účtů 4
  Podpora videa Ne
  PoE napájení Ano
  Program. tlačítka 8
  Rychlost LAN 10/100/1000 Mbps
  Velikost displeje 2,8"
  Zavěšení na zeď Ano

  Zařazení produktu

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář

  Související dokumenty