Grandstream CloudUCM - Business, 12 měsíců

Novinka

Grandstream CloudUCM - Business, 12 měsíců

CloudUCM je cloudové řešení PBX, které poskytuje škálovatelnou a bezpečnou platformu pro obchodní komunikaci a spolupráci s výkonnými funkcemi a integracemi, které týmům umožňují být produktivnější než kdykoli předtím. Tato cloudová PBX sjednocuje vešk...Více info

Kód
PV414432
Part No.
CloudUCM Business
Výrobce
Grandstream
Záruka
24 Měsíce
Dostupnost
Koncová cena bez DPH + RP
48 697 Kč
Vaše cena bez DPH a poplatků
48 697 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
58 923 Kč

  Základní informace

  CloudUCM je cloudové řešení PBX, které poskytuje škálovatelnou a bezpečnou platformu pro obchodní komunikaci a spolupráci s výkonnými funkcemi a integracemi, které týmům umožňují být produktivnější než kdykoli předtím. Tato cloudová PBX sjednocuje veškerou obchodní komunikaci do jednoho centralizovaného řešení, které poskytuje hlasové a videohovory, schůzky, chat, data, analýzy, mobilitu, dohled, přístup k zařízení, interkomy a další.

  CloudUCM podporuje všechny koncové body SIP a aplikaci Wave pro stolní počítače, mobilní zařízení a web, což umožňuje týmům komunikovat a spolupracovat odkudkoli na téměř jakémkoli zařízení. Toto škálovatelné řešení lze kdykoli snadno rozšířit bez potřeby dalšího vybavení, poskytuje zabezpečení a spolehlivost na podnikové úrovni a podporuje výkonné integrace a rozšíření třetích stran. Díky poskytování nejmodernější sady funkcí komunikace a spolupráce, zabezpečení na úrovni banky, pokročilého přizpůsobení a různých možností plánu je CloudUCM ideálním řešením PBX pro malé a střední podniky, maloobchod, pohostinství a rezidenční nasazení.

  CloudUCM běží na globálně distribuované architektuře využívající webové služby Amazon s datovými centry umístěnými v několika regionech po celém světě. Díky tomu se váš tým může kdykoli připojit odkudkoli a CloudUCM je ideální pro firmy sídlící ve více regionech.

  - Až 200 klapek
  - Až 64 souběžných audio/video hovorů
  - 10 GB Cloudové úložiště
  - Built-in SBC
  - Komplexní funkce UC
  - Nahrávání
  - Integrace API
  - Doplňky třetích stran
  - Vlastní název domény
  - SDK
   


  Produkt manažer:

  Jan Duda,  +420 380 420 700,  duda@pcvcomp.cz

  Stránky o produktu:

  https://myucm.cloud/clouducm/plans

  Zařazení produktu

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář

  Související dokumenty