Síťové komponenty

Nejprodávanější produkty

PCI Express (PCI-E x8) síťová karta, 2x 10Gbps SFP+, Intel 82599ES

10-Gigabitový adaptér instalovatelný do PCI Express x8 dovolující okamžitou realizaci nasazení 10Gbps přenosů. Slouží pro instalaci do serverů s požadavkem na maximální dostupnost a schopnost plné obsluhy klientů v síti nebo internetu. PCI Express rozh...

4 970 

bez DPH

6 014

s DPH

4 970 

bez DPH

6 014

s DPH

Zobrazit další nejprodávanější produkty
33 produktů
2 stránky

Položek na stránku:

 
 

10-Gigabitový adaptér instalovatelný do PCI Express x8 dovolující okamžitou realizaci nasazení 10Gbps přenosů. Slouží pro instalaci do serverů s požadavkem na maximální dostupnost a schopnost plné obsluhy klientů v síti nebo internetu. PCI Express rozh...

4 970 Kč 

bez DPH

6 014 Kč 

s DPH

1Gb dvouportová síťová karta Broadcom 5720 DP – sada

2 990 Kč 

bez DPH

3 620 Kč 

s DPH

Dell Intel X550 DP Dvouportová 10 GbE síťová karta od společnosti Dell je ideální pro připojení serveru k síti. Tento výrobek byl testován a ověřen v počítačích Dell. Pokud jej používáte se systémem Dell, vztahuje se na něj technická podpora společn...

14 267 Kč 

bez DPH

17 265 Kč 

s DPH

PLANET 10 Gigabit Ethernet PCI Express Card, 1x SFP Slot + 1x LC Connector Low Profile The PLANET ENW-9801 Single-Port 10 Gigabit Ethernet server adapter is an optimal solution for Ethernet applications by providing strict low-power budgets and small ...

2 845 Kč 

bez DPH

3 444 Kč 

s DPH

Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server AdapterFull HeightCusKit

13 473 Kč 

bez DPH

16 304 Kč 

s DPH

Dell Intel X550 Dual Port 10GBase-T Dvouportová nízkoprofilová 10 GbE síťová karta od společnosti Dell je ideální pro připojení serveru k síti. Tento výrobek byl testován a ověřen v počítačích Dell. Pokud jej používáte se systémem Dell, vztahuje se ...

12 947 Kč 

bez DPH

15 668 Kč 

s DPH

Broadcom 57412 Dual Port 10Gb SFP+ PCIe Adapter Low Profile Customer Install

3 771 Kč 

bez DPH

4 565 Kč 

s DPH

Broadcom 57412 Dual Port 10Gb SFP+ PCIe Adapter Full Height Customer Install This product is compatible with the following systems: PowerEdge R340 PowerEdge R440 PowerEdge R540 PowerEdge R640 PowerEdge R650 PowerEdge R740 PowerEdge R740XD PowerEdge R7...

4 040 Kč 

bez DPH

4 890 Kč 

s DPH

Dell Emulex LPe31002-M6-D Dvouportová síťová optická karta nabízí výjimečný výkon a pokročilé funkce pro správu. Karta je určena do PCIe sběrnice a je vhodná pro nejnáročnější virtualizované, cloudové a kritické aplikace. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE ...

35 746 Kč 

bez DPH

43 254 Kč 

s DPH

Broadcom 57416 Dual Port 10Gb Base-T PCIe Adapter Low Profile Customer Install Pro: POWEREDGE R340 POWEREDGE R340 XL POWEREDGE R350 POWEREDGE R350XE POWEREDGE R440 POWEREDGE R640 POWEREDGE R640 XL POWEREDGE R650 POWEREDGE R650XS POWEREDGE R6515 POWERE...

4 990 Kč 

bez DPH

6 040 Kč 

s DPH

Dell Broadcom 57416 Dvouportová síťová karta PCI Express x16 (OCP 3.0) od společnosti Dell je ideální pro připojení serveru k síti . Tento výrobek byl testován a ověřen v počítačích Dell. Pokud jej používáte se systémem Dell, vztahuje se na něj tech...

4 007 Kč 

bez DPH

4 850 Kč 

s DPH

Dell Mellanox ConnectX-5 V2 Dvouportová 25 GbE síťová karta od společnosti Dell je ideální pro připojení serveru k síti . Určená pro architekturu vysokorychlostní sběrnice PCI Express. Karta s plnou výškou. Tento výrobek byl testován a ověřen v počí...

11 329 Kč 

bez DPH

13 710 Kč 

s DPH

Dell Intel X710-T4L Quad Port OCP 3.0 Čtyřportová síťová karta PCI Express (OCP 3.0) od společnosti Dell je ideální pro připojení serveru k síti . Tento výrobek byl testován a ověřen v počítačích Dell. Pokud jej používáte se systémem Dell, vztahuje ...

21 652 Kč 

bez DPH

26 201 Kč 

s DPH

Dell Intel i350 Quad Port 1 GbE Čtyřportová síťová karta od společnosti Dell je ideální pro připojení serveru k síti . Tento výrobek byl testován a ověřen v počítačích Dell. Pokud jej používáte se systémem Dell, vztahuje se na něj technická podpora ...

8 411 Kč 

bez DPH

10 179 Kč 

s DPH

Dell Intel X710 Dual Port 10 GbE Dvouportová síťová karta od společnosti Dell je ideální pro připojení serveru k síti . Tento výrobek byl testován a ověřen v počítačích Dell. Pokud jej používáte se systémem Dell, vztahuje se na něj technická podpora...

10 027 Kč 

bez DPH

12 134 Kč 

s DPH

Dell Broadcom 5720 Čtyřportová síťová karta PCI Express (OCP 3.0) od společnosti Dell je ideální pro připojení serveru k síti . Tento výrobek byl testován a ověřen v počítačích Dell. Pokud jej používáte se systémem Dell, vztahuje se na něj technická...

3 099 Kč 

bez DPH

3 752 Kč 

s DPH

XtendLan XL-ENW-9811 10Gigabitový síťový adaptér s jedním SFP+ slotem pro instalaci modulů, PCI Express x8. Podporuje VMDq, SR-IOV, FCoE encapsulation, IEEE802.1AE, IEEE1588,802.1as, DDIO. Podpora i v OS MikroTik. Nevyžaduje originální Intel SFP+ mo...

2 446 Kč 

bez DPH

2 961 Kč 

s DPH

XtendLan XL-ENW-9834 10Gigabitový síťový adaptér se čtyřmi SFP+ sloty pro instalaci modulů, PCI Express x8 v 3.0. Podporuje VMDq, SR-IOV, FCoE encapsulation, IEEE1588, DDIO. Nevyžaduje originální Intel SFP+ moduly, možno používat libovolné. Včetně p...

10 987 Kč 

bez DPH

13 296 Kč 

s DPH

XtendLan XL-ENW-9832 10Gigabitový síťový adaptér se dvěma SFP+ sloty pro instalaci modulů, PCI Express x8 v 3.0. Podporuje VMDq, SR-IOV, FCoE encapsulation, IEEE802.1AE, IEEE1588, DDIO. Podpora i v OS Mikrotik. Nevyžaduje originální Intel SFP+ modul...

15 185 Kč 

bez DPH

18 376 Kč 

s DPH

XtendLan XL-ENW-9842 10Gigabitový síťový adaptér s dvěma SFP+ sloty pro instalaci modulů, PCI Express x8. Podporuje SR-IOV, RSS, PXE, VMQ, PTP IEEE1588. Prostřednicvtím ovladačů podpora VMware NetQueue, Windows Hyper-V VMQ. Podporoáno i v Mikrotik. ...

3 196 Kč 

bez DPH

3 869 Kč 

s DPH

XtendLan XL-ENW-9851 10Gigabitový síťový adaptér s jedním SFP+ slotem pro instalaci modulů, PCI Express 3.0, x8. Zvláště určená pro budování výkonných cloud a high perofrmance computing. Ale i jen jako výkonná PCI 3.0 karta, zláště v případě více ka...

4 095 Kč 

bez DPH

4 957 Kč 

s DPH

XtendLan XL-ENW-9911 1portová 40G síťová karta PCI Express v3.0 x8 . Díky vysoké propustnosti a 40G rozhraní je vhodná pro datová centra, cloud aplikace, datová úložiště atd. Tento adaptér se používá především v serverovnách IDC, výkonných server...

12 721 Kč 

bez DPH

15 394 Kč 

s DPH

XtendLan XL-ENW-9913 2portová 40G síťová karta PCI Express v3.0 x8 . Díky vysoké propustnosti a 40G rozhraní je vhodná pro datová centra, cloud aplikace, datová úložiště atd. Tento adaptér se používá především v serverovnách IDC, výkonných server...

14 242 Kč 

bez DPH

17 235 Kč 

s DPH

Cena

od
do

Dostupnost

Sklad

Status

Parametrický filtr