Neomounts FPMA-HAC100HC Naklápěcí a otočný stropní držák pro lékařské obrazovky s úhlopříčkou 10" až 32" a hmotností až 12 kg . Je kompatibilní s obrazovkami se vzorem otvorů VESA 75 × 75 a 100 × 100 mm . Všestranná technologie náklonu (55°) a ...Více info
Kód
PV398807
Part No.
FPMA-HAC100HC
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
    Základní informace
    Neomounts FPMA-HAC100HC
    Naklápěcí a otočný stropní držák pro lékařské obrazovky s úhlopříčkou 10" až 32" a hmotností až 12 kg. Je kompatibilní s obrazovkami se vzorem otvorů VESA 75 × 75 a 100 × 100 mm.
    • Všestranná technologie náklonu (55°) a otáčení (370°)
    • Výškově a hloubkově nastavitelný pomocí plynové pružiny
    • Inovativní systém vedení kabelů
    ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
    Velikost obrazovky: 10"–32"
    Nosnost: 12 kg
    Nastavení výšky: až 170 cm
    Nastavení hloubky: až 189 cm
    Náklon: 55°
    Otáčení: 370°
    Rozměry VESA: 75 × 75, 100 × 100 mm