Neomounts FPMA-HAC100 / Medical Flat Screen Ceiling Mount (162 cm long/170 cm high) box 1/2 / White
Neomounts FPMA-HAC100 Naklápěcí a otočný stropní držák pro lékařské obrazovky s úhlopříčkou 10" až 24" a hmotností až 6 kg . Je kompatibilní s obrazovkami se vzorem otvorů VESA 75 × 75 a 100 × 100 mm . Všestranná technologie náklonu (55°) a otá...Více info
Kód
PV398806
Part No.
FPMA-HAC100
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
    Základní informace
    Neomounts FPMA-HAC100
    Naklápěcí a otočný stropní držák pro lékařské obrazovky s úhlopříčkou 10" až 24" a hmotností až 6 kg. Je kompatibilní s obrazovkami se vzorem otvorů VESA 75 × 75 a 100 × 100 mm.
    • Všestranná technologie náklonu (55°) a otáčení (370°)
    • Výškově a hloubkově nastavitelný pomocí plynové pružiny
    • Inovativní systém vedení kabelů
    ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
    Velikost obrazovky: 10"–24"
    Nosnost: 6 kg
    Nastavení výšky: až 170 cm
    Nastavení hloubky: až 189 cm
    Náklon: 55°
    Otáčení: 370°
    Rozměry VESA: 75 × 75, 100 × 100 mm