Neomounts FPMA-DCB100DBLACK / Flat Screen Desk Mount (clamp/grommet) - Crossbar / Black
Neomounts FPMA-DCB100DBLACK Plně pohyblivý stolní držák pro dvě ploché obrazovky s úhlopříčkou 10" až 27" a hmotností až 2× 10 kg . Tento držák se dvěma příčkami je skvělou volbou pro prostorově úsporné umístění na stoly pomocí stolní svorky nebo st...Více info
Kód
PV398795
Part No.
FPMA-DCB100DBLACK
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
    Základní informace
    Neomounts FPMA-DCB100DBLACK
    Plně pohyblivý stolní držák pro dvě ploché obrazovky s úhlopříčkou 10" až 27" a hmotností až 2× 10 kg. Tento držák se dvěma příčkami je skvělou volbou pro prostorově úsporné umístění na stoly pomocí stolní svorky nebo stolní průchodky. Veškerý instalační materiál je součástí výrobku.
    • Všestranná technologie naklápění (90°), otáčení (30°) a rotace (360°)
    • Výškově nastavitelný v rozmezí od 0 do 45 cm
    • Kompatibilní s montážním rozhraním VESA 75 × 75 a 100 × 100 mm
    ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
    Velikost obrazovky: 10"–27"
    Nosnost: 20 kg (10 kg na jeden monitor)
    Nastavení výšky: 0 až 45 cm
    Náklon: -45° až +45°
    Otáčení: -15° až +15°
    Rotace: -180° až +180°
    Rozměry VESA: 75 × 75, 100 × 100 mm