Neomounts FPMA-CB100BLACK / Flat Screen Cross bar (to make a single mount dual screen) / Black
Kód
PV398796
Part No.
FPMA-CB100BLACK
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
    Základní informace
    Neomounts FPMA-CB100BLACK
    • Zakřivená horizontální lišta pro lepší polohu pro sledování
    • Kompatibilní s montážním rozhraním VESA 75 × 75 a 100 × 100
    • Kabelové svorky udržují kabely uspořádané a chráněné
    ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
    Velikost obrazovky: 10"–27"
    Nosnost: 2× 10 kg
    Otáčení: -15° až +15°
    Rotace: 360°
    Rozměry VESA: 75 × 75, 100 × 100 mm