Neomounts DS75S-950WH2; Flexibilní stolní VESA držák pro 2 ploché LCD monitory o velikosti 17" až 27" a hmotnosti do 16 kg (2× 8 kg) . Univerzální technologie naklápení, otácení a natácení umožnuje optimální nastavení. Nastavení výšky pomocí plynové p...Více info
Kód
PV411996
Part No.
DS75S-950WH2
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
Základní informace
Flexibilní stolní VESA držák pro 2 ploché LCD monitory o velikosti 17" až 27" a hmotnosti do 16 kg (2× 8 kg). Univerzální technologie naklápění, otáčení a natáčení umožňuje optimální nastavení. Nastavení výšky pomocí plynové pružiny v rozmezí od 19,1 až 52,7 cm. Balení obsahuje stolní svorku i průchodku.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 17–27"
Nosnost: 16 kg (2× 8 kg)
Materiál: hliník
Nastavení výšky: 19,1 až 52,7 cm
Nastavení hloubky: 17,3 až 71 cm
Náklon: -60° až +60°
Otáčení: -90° až +90°
Rotace: -90° až +90°
Rozměry VESA: 75 × 75 mm, 100 × 100 mm