(Registrace)Mikrotik, G1394-0350WNA
Kód
PV428371
Part No.
G1394-0350WNA
Výrobce
MikroTik
Záruka
24 Měsíce
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
Objednat
Zařazení produktu
Zaslat informaci o produktu známému
GPSR
Základní informace
Technické parametry:
• Produktový kód: G1394-0350WNA
• Vstupní napětí (AC): 100–240 V ~ 50–60 Hz, max. 8 A
• Výstupní napětí: +12 V / 27,5 A, +5VSB / 4 A
• Maximální výstupní výkon: 350 W
• Rozměry: 40 × 50,5 × 220 mm