Procesor, operační systém a paměť Instalovaný operační systém: Windows 11 Home 64-bit Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 225U (až 4,80 GHz, 12 MB mezipaměti, 12 jader) Arrow Lake Čipová sada: Čipová sada integrovaná s procesorem Paměť: 16 GB LPDDR5X 7467 ...Více info
Kód
PV424467
Part No.
C09WNEA#BCM
Výrobce
Záruka
36 Měsíce
DPH
21%
Vaše cena s DPH (21%)
    Základní informace
    Procesor, operační systém a paměť
    Instalovaný operační systém: Windows 11 Home 64-bit
    Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 225U (až 4,80 GHz, 12 MB mezipaměti, 12 jader)
    Arrow Lake
    Čipová sada: Čipová sada integrovaná s procesorem
    Paměť: 16 GB LPDDR5X 7467 MHz (integrovaná na desce)
    Paměťové sloty: neobsahuje
    Maximální paměť: 16 GB
    Pevné disky a mechaniky
    Pevný disk: 512 GB M.2 SSD PCIe Gen4 NVMe
    Volný slot na další disk: Ne
    Optická jednotka: neobsahuje
    Grafické / Audio funkce
    Grafická karta: Intel® Graphics (integrovaná bez vlastní paměti)
    Úhlopříčka displeje: 40,6 cm (16,0")
    Rozlišení: 1 920 × 1 200
    Typ monitoru: OLED displej, WUXGA rozlišení, BrightView
    300 nits (cd/m2), 95% DCI-P3
    Low Blue Light
    Doba odezvy - 0,2 ms
    Zvuk: Integrované stereo reproduktory
    DTS:X® Ultra
    HP Audio Boost
    Podpora Windows Hello
    Konektivita
    Bezdrátové připojení: Realtek WiFi 6 ax (2x2)
    Bluetooth 5.4
    Síťové rozhraní: neobsahuje LAN konektor
    Porty a konektory:
    2× USB-C 3.2 Gen 2
    - podpora DisplayPort 1.4 s rozlišením až 4K @60Hz
    - podpora HDMI 2.1 s rozlišením až 4K @60Hz
    - přenosová rychlost signálu 10 Gb/s
    - napájení notebooku
    1× USB 3.2 Gen 2
    1× USB 3.2 Gen 1
    1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
    1× HDMI 2.1 (4K @60Hz)
    Další informace
    Klávesnice: Podsvícená klávesnice s numerickou částí
    Typ napájení: Napájecí adaptér 65 W USB-C