Optické sítě

Optické sítě

Nejprodávanější

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje.

1 262 

bez DPH

1 526

s DPH

MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm

S-85DLC05D je multimode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

316 

bez DPH

382

s DPH

MikroTik SFP optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm

S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

421 

bez DPH

509

s DPH

TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX

TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z * Port FX podporuje výměnu za provozu. * Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,55 km u multirežimového optického kabelu a na 10 km u jednor...

613 

bez DPH

741

s DPH

TP Link MC112CS 100Mbps WDM media konvertor Eth/Opt single mode

TP-Link MC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. * Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. * Podporuje technologii WDM, od...

963 

bez DPH

1 166

s DPH

Zobrazit další nejprodávanější produkty
161 produktů
8 stránek

Položek na stránku:

 
 

šroubek M2x10 pro spojky SC,SCD,LC,E2000 Vrut; do kovu; 2,2x8; Hlava: válcová; Pozidriv ocel; zinek

0 Kč 

bez DPH

0 Kč 

s DPH

Optický pigtail slouží k ukončování optických kabelů v optické kazetě nebo vaně metodou navařování na optické vlákno, a nebo ke konektorování vláken pomocí mechanických gelových i negelových spojek. Optický pigtail pglcsm001 se skládá z LC konektoru ...

41 Kč 

bez DPH

49 Kč 

s DPH

S-85DLC05D je multimode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

314 Kč 

bez DPH

382 Kč 

s DPH

Optický pigtail slouží k ukončování optických kabelů v optické kazetě nebo vaně metodou navařování na optické vlákno, a nebo ke konektorování vláken pomocí mechanických gelových i negelových spojek. Optický pigtail pglcsm001 se skládá z LC konektoru ...

43 Kč 

bez DPH

52 Kč 

s DPH

S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

419 Kč 

bez DPH

509 Kč 

s DPH

SC-SC spojka simplex MM (1ks) material ferule - Phosphor-Bronze

15 Kč 

bez DPH

18 Kč 

s DPH

SC pigtail 9/125, 1m

41 Kč 

bez DPH

50 Kč 

s DPH

LC/LC duplex spojka - pro singlemode vlákna

27 Kč 

bez DPH

32 Kč 

s DPH

WDM BIDI SFP modul určený pro zařízení s SFP portem. Modul má optický 1000BASE BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s jedním LC konektorem. Zařízení využívá vlnové délky TX:1550/RX:1310nm a je určené pro linky o maximální délce 3km. Modul se používá ...

415 Kč 

bez DPH

504 Kč 

s DPH

OPTIX LC Optická spojka MM Duplex OM3 bez příruby

35 Kč 

bez DPH

43 Kč 

s DPH

WDM BIDI SFP modul určený pro zařízení s SFP portem. Modul má optický 1000BASE BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s jedním LC konektorem. Zařízení využívá vlnové délky TX:1310/RX:1550nm a je určené pro linky o maximální délce 3km. Modul se používá ...

415 Kč 

bez DPH

504 Kč 

s DPH

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje.

1 260 Kč 

bez DPH

1 526 Kč 

s DPH

SC pigtail 9/125, 1m

35 Kč 

bez DPH

42 Kč 

s DPH

Optický patchkabel LC-LC SM 1m, LSZH, duplexní

147 Kč 

bez DPH

178 Kč 

s DPH

LC/UPC SM Pigtail, tight buffer, LSZH, G.692

38 Kč 

bez DPH

46 Kč 

s DPH

Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, duplexní

153 Kč 

bez DPH

185 Kč 

s DPH

SC/SC duplex spojka - pro singlemode vlákna

17 Kč 

bez DPH

21 Kč 

s DPH

TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z * Port FX podporuje výměnu za provozu. * Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,55 km u multirežimového optického kabelu a na 10 km u jednor...

611 Kč 

bez DPH

741 Kč 

s DPH

TP-Link MC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. * Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. * Podporuje technologii WDM, od...

962 Kč 

bez DPH

1 166 Kč 

s DPH

Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, duplexní

153 Kč 

bez DPH

185 Kč 

s DPH

Cena

od
do

Dostupnost

Sklad

Status

Parametrický filtr

K provozování našeho webu pcvcomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...