Kontakty

Rychlý kontakt

E-mail: obchod@pcvcomp.cz

Linka 1: +420 380 420 700

Linka 2: +420 380 420 701

Linka 3: +420 380 420 706

Sídlo

PCV computer, s.r.o.

Klimentská 1216/46

Praha 1    Nové Město

IČ: 26084121

Tým PCV computers
Zdeněk Valdman
obchod, sítě
+420 380 420 702 valdman@pcvcomp.cz
Adam Truszyk
obchod
+420 380 420 706 truszyk@pcvcomp.cz
Jakub Pospíšil
obchod, sítě, nákup železo
+420 380 420 703 pospisil@pcvcomp.cz
Jiří Salcer
obchod
+420 773 749 014 salcer@pcvcomp.cz
Marcela Papežíková
marketing
+420 380 420 701 papezikova@pcvcomp.cz
Jan Duda
obchod, nákup
+420 380 420 700 duda@pcvcomp.cz
Miroslav Bauer
hlavní technik
+420 386 351 666 bauer@pcvcomp.cz
Michal Matějka
technik
+420 380 420 708 matejka@pcvcomp.cz
Jiří Sobota
technik
+420 380 420 716 sobota@pcvcomp.cz
Lucie Žočková
správa webových objednávek
reklamace
+420 380 420 711 zockova@pcvcomp.cz
Jaroslava Šimáčková
účetní
+420 380 420 705 simackova@pcvcomp.cz
Anastasia Brykova
obchod, sítě
+420 380 420 704 brykova@pcvcomp.cz
Miloslav Melichar
specialista VoIP
+420 380 420 704 melichar@pcvcomp.cz
Napište nám

Jméno a příjmení *

Email *

Telefon

Zpráva *

K provozování našeho webu pcvcomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...